Камера Xiaomi Mijia 360

Код: 603543
Кешбек 25 грн
1 599 грн
- 19 %
Ваша знижка 300 грн
1 599 грн
1 299 грн
Кешбек 25 грн
від 52 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  IP-камера PTZ MiJia Dome 360°

  IP-камера MiJia Dome 360 ​​° виконана з білого матового ABS-пластика в мінімалістичному стилі. Верхня частина камери обертається на 360 °, а її центральна апаратна частина обертається по вертикалі. Внизу видніється логотип MiJia, ззаду - кнопка Reset і вхід MicroUSB.

   

  Над об'єктивом у верхній частині камери розташований діод, який може приймати помаранчевий та синій кольори в залежності від поточного статусу (можна відключати), внизу - мікрофон і отвір для MicroSD-карти. По колу під чорною накладкою розташовані 10 ІК-світлодіодів, які світять в невидимому для людського ока діапазоні з довжиною хвилі 940нм. Діапазон дії ІЧ-датчиків становить до 9 м.
   

   

  На зворотному боці камери розташувався динамік. Можливість прикріпити камеру до стелі або до стіни здійснюється завдяки нижньому майданчику для кріплення. Силіконові ніжки камери забезпечують їй стійке положення на поверхні столу.

   

  «Гнучка» IP-камера MiJia Dome 360°

  Обертання по горизонталі і вертикалі забезпечує максимальний огляд камери, яка обертається навколо своєї осі на 360 °. Кут вертикального нахилу камери становить 115 °, область поля зору камери становить 100.4 °.
   

   
   

  Нестандартне кріплення

  На нижньому майданчику камери розташовані пази, які дозволяють кріпити камеру на стелю або стіну. Задавши на смартфоні певні налаштування, наприклад, поворот камери, ви побачите, що на стелі камера так само чудово працює, як і на столі.

   

  Технологія захисту будинку

  Встановіть низьку або високу чутливість камери, задайте час роботи і напрям. У разі зафіксованого руху, камера запише 10 сек. відео та відправить повідомлення на ваш смартфон.

   

  Нічна зйомка

  Принцип роботи камери передбачає, що при недостатньому освітленні буде спрацьовувати режим нічного запису відео. 10 ІЧ-світлодіодів, які світять в невидимому для людського ока діапазоні з довжиною хвилі 940нм зможуть зробити запис в діапазоні 9 м. Камера працює дуже тихо, тому не завадить вашому сну.

   

  Контроль через смартфон

  У смартфонів, які працюють на ОС Android, є можливість згорнути вікно відео до компактних розмірів і продовжити роботу на мобільному пристрої. Що б ви не робили на смартфоні, віконце з активною зйомкою відео буде перед вами. Віддалений моніторинг можливий тільки при наявності сигналу Wi-Fi.

   

   

  Підтримка різних мобільних девайсів

  IP-камера MiJia Dome 360 ​​° транслює відео на будь-який з пристроїв, що працюють на Android 4.0 і вище та iOS 7.0 і вище.

  • телевізор
  • комп'ютер
  • планшет
  • смартфон
   

  Захист даних

  Записи камери можуть зберігатися як на карті MicroSD, так і в сховищі даних роутерів. Камера, що записує десятисекундне відео при виявленні руху, зберігає дані в хмарі Xiaomi близько тижня. У налаштуваннях програми Mi Home ви також можете поставити пароль для захисту даних.

   

  Робота через додаток Mi Home

  • Завантажте програму Mi Home
  • Увімкніть камеру
  • Відкрийте програму та підключіть пристрій
   

  Налаштування роботи камери дозволяють на 100% керувати її роботою

  • Джойстиком оберіть напрям об'єктива, задайте градус повороту камери
  • Увімкніть / вимкніть звук
  • Поверніть вікно (для віддаленого моніторингу або регулювання градуса повороту)
  • Виберіть якість (авто, HD, низька)
  • Змініть орієнтацію (повноцінне керування камерою: пароль, режим, широкий кут, нічне бачення, поворот камери і т.д)

  Нижні іконки також відповідають за певні налаштування:

  • Налаштування чутливості
  • Миттєвий знімок
  • Відправка голосового повідомлення
  • Зйомка відео (можливість передачі по Wi-Fi)
  • Файлова система
   

  Технологія віддаленого керування зйомкою

  Камера обладнана технологією PTZ - Pan-Tilt-Zoom (панорама, нахил, збільшення), яка дозволяє виконувати панорамування і масштабування зображення, його нахилу вгору або вниз, а також збільшити або зменшити масштаб. Завдяки фірмовому додатку таке управління камерою може здійснюватися прямо зі смартфона, підлаштовуючи картинку під ваші потреби.

   
  Камера Xiaomi Mijia 360
  Кешбек 25 грн
  1 599 грн
  - 19 %
  Ваша знижка 300 грн
  1 599 грн
  1 299 грн
  Кешбек 25 грн
  від 52 грн/міс