Камера Xiaomi Yi Home Camera 1080p HD International Edition YI-87025 (Black)

Код: 631448
Кешбек 33 грн
1 699 грн
Кешбек 33 грн
від 68 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Камера Xiaomi Yi Home Camera 1080p HD International Edition

  • Неймовірна якість зображення
  • "Безрамковий" дизайн
  • Full HD 1080p
  • ІК датчик нічного бачення
  • Датчик виявлення руху
  • Датчик розпізнавання дитячого плачу
  • Аудіозв'язок у двух напрямках
  • Додаток для смартфона і ПК
  • Запис до хмарного сховища
  • Корекція спотворення лінзи

  1080p Full HD дозвіл забезпечує чітке і живе зображення, дозволяє розглянути кожну дрібницю і має покращене цифрове шумозаглушення.

   
   

  «Розумний» датчик руху і розпізнавання звуків - це ваша справжня цілодобова охорона. Ідея створення Yi Home 1080P International Edition була навіяна вже раніше створеної YI Dome 1080p. Потужний ІК-алгоритм діє на точне виявлення. Ви можете самі виставити час для повідомлень про активність, які будуть автоматично відправлятися в додаток.

   

  З «розумною» технологією, що фіксує плач або будь-які інші звуки, у вас все буде під контролем. Якщо камера розташована в п'яти метрах від місця знаходження дитини, вона зможе записати для вас 6-тісекундний ролик.

   
   

  Навіть далеко від дому ви будете близько до нього

  Де б ви не були, ви завжди зможете перевірити, як йдуть справи на території вашого будинку. Це можливо завдяки додатку, яке дозволяє вам бути завжди поруч. Скористайтеся вашим персональнм комп'ютером, щоб відстежити роботу камери.

   
   

  Високий ступінь безпеки даних Secure Cloud Service

  Щоб переглянути відео, яке збережено на "хмарі" і надійно захищене, вам не доведеться докладати багато зусиль. Перед завантаженням відео зашифровується, тим самим запобігаючи втрату даних або непряме втручання в них. Час від часу ключ шифрування оновлюється для підтримки високого ступеня захисту вашої персональної інформації.

   
   

  Завдяки корекції спотворення лінзи враження від перегляду неймовірні

  Завдяки корекції спотворення лінзи, яке проявляється від ширококутних об'єктивів і забезпечує захоплене відео, відповідне зображенню в реальному світі, враження від перегляду залишаться найкращими.

   

  Удосконалена функція нічного бачення дозволяє чітко розглянути всі деталі навіть в темряві завдяки більш потужному ІЧ-алгоритму.

   
   

  Режим двопотокового запису

  Незалежно від якості Інтернет-з'єднання, ви отримаєте відмінний відеозапис, так як відбувається автоматичне регулювання потокового запису в сценаріях. Якщо виникне необхідність переключитися користувачеві на інший режим потокової передачі (в залежності від швидкості з'єднання), йому на додаток прийде повідомлення.

   

  Підтримка резервного копіювання

  Підтримка локального резервного копіювання. Навіть, якщо з'єднання втрачено, Xiaomi Yi Home Camera 1080p HD може продовжити без збоів записувати та зберігати іфнормацію на локальне сховище даних. Скористайтеся цією функцією, щоб не пропустити важливі моменти через погане з'єднання з Інтернетом.

   
   
  Камера Xiaomi Yi Home Camera 1080p HD International Edition YI-87025 (Black)
  Кешбек 33 грн
  1 699 грн
  Кешбек 33 грн
  від 68 грн/міс