Камера Xiaomi Yi Outdoor Camera (White)

Код: 626381
Очікується
2 899 грн

Камера, яка не боїться вітру і дощу

Xiaomi Yi Outdoor Camera — зовнішня камера, яка завдяки застосуванню високоякісних матеріалів надійно захищена від потрапляння пилу та вологи, і пристосована до різних погодних умов. Yi Outdoor — девайс, який прекрасно підійде як для зовнішнього застосування, так і для використання в приміщенні.

 
 

Високоякісне зображення та широкий кут огляду

Xiaomi Yi Outdoor Camera здатна знімати відео в Full HD-якості, що безсумнівно допоможе вам отримувати якісну картинку в онлайн-режимі як всередині так і зовні приміщення, а досить широкий кут огляду пристрою, який дорівнює 110°, дозволить не упустити важливі моменти та деталі зйомки.

 
 

Онлайн-спостереження в будь-який час

Подивіться на внутрішній двір, паркувальні місця, сад, на котедж, склад в будь-який час і переконайтеся, що все гаразд. Адже з онлайн-камерою Yi Outdoor, Ви можете побачити все, що відбувається в будь-який момент де б ви не знаходилися.

 
 

Широкий погляд на світ

Камера Xiaomi Yi Outdoor Camera оснащена ширококутним об'єктивом з кутом огляду в 110 ° та фокусною відстанню 3.9 мм.

 
 

Цілодобовий контроль

Якісну зйомку у вечірній та нічний час забезпечить система нічного бачення, яка за допомогою інфрачервоного підсвічування з дванадцятьма світлодіодами об'єднаними в кільце, здатне зафіксувати фотографію сторонніх осіб з вельми добре помітними прикметами на відстані до 15 метрів. Активація ІК-режиму здійснюється в автоматичному режимі, тому Xiaomi Yi Outdoor Camera подбає про якісну зйомку 24 години на добу.

 

Інтелектуальний алгоритм визначення руху

Високий рівень чутливості камери дозволяє їй дуже швидко реагувати при виявленні руху сторонніх осіб на контрольованій території, в результаті чого вона автоматично активує сигнал тривоги через потужний вбудований гучномовець, що безумовно приверне увагу не тільки господарів будинку, а також сусідів або перехожих.

 
 

Безперервна відеофіксація

Xiaomi Yi Outdoor Camera підтримує запис відео на карту пам'яті від 8 до 32 ГБ, а також, якщо пристрій підключено до мережі інтернет, вона може вести безперервний запис протягом 30 днів та зберігати зняте відео в хмарному сховищі даних, Loop Record (до 30 днів). Крім того, «відеодевайс» підтримує сполучення з Mi Router для резервного копіювання відеоінформації на жорсткий диск пристрою.

 
 

Поділаться відео з рідними та друзями

З Xiaomi Yi Outdoor Camera відеозйомка вашого будинку, складу, парковки або іншої території в режимі реального часу можуть спостерігати до 4 користувачів. Рідні або ваші друзі завжди зможуть розділити з вами дорогоцінні моменти.

 
 

Максимальна зручність підключення

3-х метровий кабель живлення з інтерфейсом USB та професійним адаптером для задоволення різних вимог до електрокабеля. На відміну від багатьох інших камер зовнішнього спостереження, з Yi Outdoor не потрібні додаткові дроти для подовження, оскільки 3-х метрів буде цілком достатньо для підключення смарт-камери.

 
 

3 етапи підключення

Щоб синхронізувати розумну камеру з вашим мобільним девайсом необхідно:

 
  • Завантажити відповідну програму на смартфон
  • Підключити камеру до джерела живлення
  • Натиснути на підключення (з'єднатися з пристроєм)
 
Камера Xiaomi Yi Outdoor Camera (White)
Очікується
2 899 грн