Комплект відеоспостереження NVR (HDD 1Tb) + 4х2MP ONVIF

Код: 618931
Кешбек 139 грн
7 999 грн
- 13 %
Ваша знижка 1 000 грн
7 999 грн
6 999 грн
Кешбек 139 грн
від 280 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Ефективна система відеоспостереження NVR (HDD 1Tb) + 4х2MP ONVIF

  Готовий до установки бездротовий комплект для внутрішнього / зовнішнього відеоспостереження. Незамінний для організації домашньої системи безпеки. Камери з комплекту підтримують бездротове з'єднання з мережевим відеореєстратором за допомогою WiFi на відстані до 400м (без перешкод). Це значно спрощує монтаж з причини відсутності необхідності прокладання сигнальних кабелів. Запис відео здійснюється на жорсткий диск (йде в комплекті) обсягом 1Тб.

  Однією з ключових особливостей даного комплекту є простота початку роботи. Всі основні налаштування встановлюються на заводі, додатково щось міняти і налаштовувати немає потреби. Все, що необхідно — закріпити мережевий реєстратор і камери на заплановані місця, підключити всі пристрої до живлення (220В), зайти через комп'ютер або монітор/ТВ в інсталяційний інтерфейс і пройти по декількох кроках встановлення. Практично все відбувається автоматично. При необхідності віддаленого підключення до відеореєстратора, підключіть кабель від домашнього роутера в спеціальний порт відеореєстратора. Комплект може використовуватися як налаштована з заводу система для базового відеоспостереження, так і стати частиною більшої системи, маючи всі можливості точного налаштування для фахівців.

  Що входить в комплект

  • Чотири бездротові циліндричні відеокамери з матрицею 2МП. Камери можуть використовуватися для внутрішнього і зовнішнього розміщення.
  • Чотири блоки живлення DC12В/0.5A для відеокамер і один DC12В / 2A для відеореєстратора.
  • Мережевий відеореєстратор NVR2004PGW з передвстановленим жорстким диском на 1Тб
  • Мишка для первинного включення реєстратора, у разі використання з монітором/ТВ.

  Принцип роботи системи

  Інформація знімається на камери, і за допомогою незалежної WiFi мережі, створеної відеореєстратором тільки для камер, передається на мережевий відеореєстратор. Відеореєстратор збирає зображення зі всіх камер і записує на внутрішній жорсткий диск. Камери оснащені функцією виявлення руху і цифрового збільшення, тому можна вибрати як режим постійного запису, так і безпосередньо при виявленні руху. Відео в реальному часі та записи можна переглядати через підключений до відеореєстратора монітор, через WEB інтерфейс на будь-якому сумісному пристрої (персональний ПК, ноутбук), а також через спеціальний додаток для мобільних пристроїв. Максимальна відстань між камерами і відеореєстраторами становить 400м і скорочується при наявності перешкод для сигналу або при неправильному розміщенні антен пристроїв. Максимальна якість зображення запису камерами — 1080P (1920 × 1080). При необхідності можливе підключення комплектних або додаткових камер до реєстратора за допомогою кабелю «вита пара» Cat5Е.

  Якісний запис в будь-яку погоду

  Камери комплекту оснащені функцією «антитуман» та інфрачервоним підсвічуванням з дальністю роботи до 30 м.

  Надійність та високі стандарти захисту

  Камери виконані в повній відповідності зі стандартом IP66 і розраховані на установку на вулиці і експлуатацію в діапазоні температур від -10 до +60 градусів.

  Комплект відеоспостереження NVR (HDD 1Tb) + 4х2MP ONVIF
  Кешбек 139 грн
  7 999 грн
  - 13 %
  Ваша знижка 1 000 грн
  7 999 грн
  6 999 грн
  Кешбек 139 грн
  від 280 грн/міс