Комплект відеоспостереження NVR (HDD 1Tb) + 4х2MP ONVIF WIFI3604DE4SF20

Код: 633772
Кешбек 169 грн
8 499 грн
Кешбек 169 грн
від 340 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  NVR (HDD 1Tb)+ 4х2MP ONVIF – функціональний комплект відеоспостереження, який допоможе зробити ваше житло безпечнішим. Бездротове з'єднання робить монтаж камер значно простішим, дозволяючи встановити їх практично у будь-якому місці.

   

  Особливості:

  • 4 камери з роздільною здатністю Full HD (1920x1080 пікселів)
  • Інфрачервоне підсвічування з дальністю до 25 метрів
  • Віддалений перегляд у додатку для iOS або Android
  • Передавання відеосигналу від камер до реєстратора по Wi-Fi
  • HDD Seagate об'ємом 1 Тб
  • Функція «антитуман»
   

  Для повної безпеки

  Нехай ваш дім завжди буде вашою фортецею. Комплект відеоспостереження NVR (HDD 1Tb)+ 4х2MP ONVIF допоможе запобігти вторгненню на територію сторонніх осіб, псуванню або розкраданню власності. Відеореєстратор буде цілодобово фіксувати те, що відбувається у полі зору камер. Також він передаватиме відеосигнал через Інтернет, щоб ви могли переглядати картинку у режимі онлайн на смартфоні під керуванням iOS чи Android.

   

  Завжди напоготові

  Комплект відеоспостереження отримав 4 камери з 1/3" CMOS сенсорами SONY, що підтримують максимальну роздільну здатність зйомки Full HD (1920x1080 пікселів). Також кожна з камер має функцію «антитуман» та інфрачервоне підсвічування з дальністю роботи до 25 м. Завдяки цьому NVR (HDD 4Tb)+ 4х2MP ONVIF якісно фіксує те, що відбувається у будь-який час доби, та й погана погода не стане на заваді.

   

  Бездротові технології

  Вам не доведеться прокладати по дому десятки метрів кабелів та думати над тим, як приховати їх у інтер'єрі. Передавання сигналу на відеореєстратор здійснюється за допомогою бездротового зв'язку Wi-Fi. Система відеоспостереження NVR (HDD 1Tb)+ 4х2MP ONVIF забезпечує стабільну роботу камер у радіусі до 300 метрів від приймального пристрою (за відсутності перешкод).

   

  Об'ємне сховище

  Достатній запас пам'яті у системах відеоспостереження дає змогу зберігати записи за більш тривалі проміжки часу, що значно зручніше при розборі будь-яких ситуацій. У NVR (HDD 1Tb)+ 4х2MP ONVIF передбачено місткий та надійний жорсткий диск Seagate об'ємом 1000 Гб. Також пристрій підтримує носії з інтерфейсом SATA до 8000 Гб на випадок, якщо виникне необхідність розширити обсяг пам'яті.

   

  Безпечне передавання даних

  Комплект відеоспостереження підтримує захищений протокол передавання даних Onvif 2.4. Завдяки цьому NVR (HDD 1Tb)+ 4х2MP ONVIF можна використовувати не побоюючись за конфіденційність. Також протокол дозволяє під’єднувати до реєстратора сумісні камери інших виробників.

   

  Захищена конструкція

  Кожна з камер NVR (HDD 1Tb)+ 4х2MP ONVIF отримала металевий корпус та відповідає вимогам стандарту IP66. Завдяки цьому пристрої можна вільно монтувати на вулиці й не побоюватися, що пил або злива виведуть з ладу внутрішні компоненти. Виробник гарантує безперебійну роботу системи відеоспостереження у діапазоні температур від -10 до +50 градусів.

  Комплект відеоспостереження NVR (HDD 1Tb) + 4х2MP ONVIF WIFI3604DE4SF20
  Кешбек 169 грн
  8 499 грн
  Кешбек 169 грн
  від 340 грн/міс