Комплект відеоспостереження NVR (HDD 2Tb) + 4х4MP ONVIF

Код: 618934
10 999 грн
 

Ефективна система відеоспостереження NVR (HDD 2Tb) + 4х4MP ONVIF

Готовий до установки бездротовий комплект для внутрішнього / зовнішнього відеоспостереження. Незамінний для організації домашньої системи безпеки.


Камери з комплекту підтримують бездротове з'єднання з мережевим відеореєстратором за допомогою WiFi на відстані до 400м (без перешкод). Це значно спрощує монтаж, так як не потрібно прокладати сигнальні кабелі.


Запис відео здійснюється на жорсткий диск (йде в комплекті) обсягом 2Тб.

 

 

Однією з ключових особливостей даного комплекту є простота початку роботи. Всі основні налаштування встановлюються на заводі, додатково щось міняти і налаштовувати немає потреби. Все, що необхідно — закріпити мережевий реєстратор і камери на заплановані місця, підключити всі пристрої до живлення (220В), зайти через комп'ютер або монітор/ТВ в інсталяційний інтерфейс і пройти по декількох кроках встановлення. Практично все відбувається автоматично. При необхідності віддаленого підключення до відеореєстратора, підключіть кабель від домашнього роутера в спеціальний порт відеореєстратора. Комплект може використовуватися як налаштована з заводу система для базового відеоспостереження, так і стати частиною більшої системи, маючи всі можливості тонкої настройки для фахівців.

 

Що входить в комплект
 

  • Чотири бездротові циліндричні відеокамери з матрицею 4МП. Камери можуть використовуватися для внутрішнього і зовнішнього розміщення.
  • Чотири блоки живлення DC12В/0.5A для відеокамер і один DC12В/2A для відеореєстратора.
  • Мережевий відеореєстратор NVR2004PGW з передвстановленим жорстким диском на 2Тб
  • Мишка для первинного включення реєстратора, у разі використання з монітором/ТВ.
 

Принцип роботи системи

Інформація знімається на камери, і за допомогою незалежної WiFi мережі, створеної відеореєстратором тільки для камер, передається на мережевий відеореєстратор. Відеореєстратор збирає зображення зі всіх камер і записує на внутрішній жорсткий диск. Камери оснащені функцією виявлення руху і цифрового збільшення, тому можна вибрати як режим постійного запису, так і безпосередньо при виявленні руху. Відео в реальному часі та записи можна переглядати через підключений до відеореєстратора монітор, через WEB інтерфейс на будь-якому сумісному пристрої (персональний ПК, ноутбук), а також через спеціальний додаток для мобільних пристроїв.


Максимальна відстань між камерами і відеореєстраторами становить 400м і скорочується при наявності перешкод для сигналу або при неправильному розміщенні антен пристроїв. Максимальна якість запису камерами — 4К (4096 × 2160).При необхідності можливе підключення комплектних або додаткових камер до реєстратора за допомогою кабелю «вита пара» Cat5Е.

 
 

Якісний запис в будь-яку погоду

Камери комплекту оснащені функцією «антитуман» та інфрачервоним підсвічуванням з дальністю роботи до 30 м.

 

Надійність та високі стандарти захисту

Камери виконані в повній відповідності зі стандартом IP66 і розраховані на установку на вулиці і експлуатацію в діапазоні температур від -10 до +60 градусів.

Комплект відеоспостереження NVR (HDD 2Tb) + 4х4MP ONVIF
10 999 грн