Розумна камера LifeSmart Outdoor Camera (LS076)

Код: 614623
Кешбек 47 грн
2 399 грн
Кешбек 47 грн
від 96 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Головні переваги

  • З'єднання по Wi-Fi та Ethernet
  • Запис зображення з камери
  • TF Card об'ємом 128 ГБ
  • Передова функція нічного бачення
   

  Навіщо потрібна смарт-камера?

  Смарт-камера — це невеликий ергономічний пристрій, який може записувати відео та фото для забезпечення безпеки будинку або офісу. Головною особливістю таких пристроїв є контроль та спостереження в режимі онлайн. Камера може записувати відео на спеціальний жорсткий диск, реєструвати наближення об'єктів та відправляти повідомлення про «загрозу» на смартфон власника.

   
   

  Докладний опис

  LifeSmart Outdoor Camera - розумна камера для моніторингу того, що відбувається за межами вашого будинку. Бездротове Wi-Fi-з'єднання дозволяє вам стежити за подіями, які відбуваються навколо вашого житла, складу або офісу в режимі реального часу.


  Крім бездротового, Outdoor Camera також підтримує дротове з'єднання Ethernet. Залежно від необхідності розумна камера LifeSmart може працювати як в поєднанні з системою розумного будинку через смарт-станцію LifeSmart, так і в індивідуальному режимі.

   

  Встановлення камери — простий процес, який не займає багато часу. Завдяки простому і зручному додатку LifeSmart APP ви можете стежити за тим, що відбувається навколо вашого будинку онлайн.

   


  Наявність камери — відмінний спосіб захисту, так як навіть перебуваючи далеко, ви як і раніше зможете стежити за майном.


  Розумна камера має кут огляду 110°, автоматичне регулювання балансу білого кольору, а також технологію компенсації зображення від відблисків. Вбудована технологія H.264 покращує якість кодування відео, створюючи чудову картинку. Просунута функція нічного бачення допоможе стежити за будинком не тільки на світлі, але і в темряві.

   


  Ведучи спостереження через камеру LifeSmart, ви отримуєте високоякісну, чітку картинку, на якій детально видно, що відбувається перед камерою. У поєднанні з системою розумного будинку, ви також можете ініціювати запис зображення з камери. Запис буде направлений ​​для перегляду на ваш мобільний пристрій.


  Камера також веде запис на карту TF Card об'ємом 128 Гб, що дозволяє отримати доступ до історії записів в будь-який момент.


  Особливістю камери є функція тривоги. Камера зафіксує переміщення предметів перед собою і направить повідомлення на ваш смартфон.

   

  Металевий корпус, гарна ізоляція, абсолютна водонепроникність роблять камеру відмінним зовнішнім сторожем вашого будинку. Невеликі розміри і акуратна форма камери не зажадають від вас виділяти їй значний простір для розміщення.

   

  Пристрій працює незалежно. Наявність Центрального блоку управління LifeSmart Smart Station не потрібна.

  Розумна камера LifeSmart Outdoor Camera (LS076)
  Кешбек 47 грн
  2 399 грн
  Кешбек 47 грн
  від 96 грн/міс