Розумна камера Orvibo WiFi Camera 720p

Код: 623874
Кешбек 29 грн
1 499 грн
Кешбек 29 грн
від 60 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Розумна камера Orvibo WiFi Camera 720p

  Турбує безпека житла або просто хочете контролювати, що відбувається вдома поки ви відсутні? З розумною камерою Orvibo WiFi Camera можна легко тримати під наглядом свій будинок з будь-якого місця і в будь-який час.

   

  Особливості Orvibo WiFi Camera:

  • Трансляція відео в режимі реального часу
  • Контроль за допомогою смартфону та додатку HomeMate
  • Нічне бачення
  • Активація запису за допомогою звуку або руху
  • Збереження даних у хмарному сховищі та на картці пам’яті
   
   

  Orvibo WiFi Camera - це HD-камера з роздільною здатністю 720 пікселів, двостороннім аудіо та нічним баченням. З її допомогою ви можете спостерігати на своєму смартфоні або планшеті, що відбувається вдома, незалежно від того, де ви знаходитесь. На роботі, в подорожі або в гостях контролюйте свій дім та будьте у курсі всього, що там трапляється.

   
   

  Постійний контроль і спостереження

  Камера легко управляється з вашого смартфона (Android і iOS) за допомогою WiFi-з'єднання і мобільного застосування. Підключіть розумну камеру до домашньої бездротової мережі, встановіть програму HomeMate і можете в будь-який момент подивитися, що відбувається у вас вдома, доглядати за дитиною або поспілкуватися з близькими. Для зберігання даних камера використовує карту пам'яті максимальним об'ємом 64 Гб та хмарне сховище, в якому інформація зберігається протягом доби.

   
   

  Активація звуком та рухом

  Orvibo WiFi Camera оснащена ширококутним об'єктивом зі 113-градусним кутом огляду, інфрачервоним сенсором, який вловлює рух, та детектором звуку. Пристрій автоматично включить запис, якщо зафіксує будь-який шум або рух у полі зору, після чого завантажить відео в хмарне сховище. Одночасно ви отримаєте сповіщення про це у додатку HomeMate.

   
   

  Нічне бачення з меншою кількістю шумів

  Розумна камера Orvibo WiFi Camera підтримує функцію нічного бачення. Вона оснащена, автоматичним перемикачем оптичного фільтра, а також інфрачервоним підсвічуванням. Завдяки цьому, вона навіть у темряві знімає відео без засвічування та зі зниженою кількістю шумів, дозволяючи добре бачити те, що відбувається на відстані до 6 метрів.

   
   

  Зв'язок в обидві сторони

  Відеокамера виводить на новий рівень спілкування з сім'єю і контроль за безпекою вашої квартири, будинку або офісу. Вбудований мікрофон і динамік забезпечують вам двосторонній зв'язок, перетворюючи камеру ще й в переговорний пристрій. Не втрачайте жодного важливого моменту в житті вашої родини, навіть якщо перебуваєте далеко.

   
  Розумна камера Orvibo WiFi Camera 720p
  Кешбек 29 грн
  1 499 грн
  Кешбек 29 грн
  від 60 грн/міс