Автомобільний відеореєстратор Globex GE-200NV

Код: 633039
Кешбек 49 грн
2 499 грн
Кешбек 49 грн
від 100 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Globex GE-200NV – компактний відеореєстратор з неймовірно широким кутом огляду. Завдяки якісній матриці та функції нічної зйомки він стане вашим незамінним помічником, який точно фіксує кожен момент руху автомобіля.

  Особливості:

  • Зйомка відео в FullHD
  • Функція нічного бачення
  • Кут огляду в 170 градусів
  • G-сенсор
  • Функція WDR
  • GPS-логгер
  • Порти USB 2.0/HDMI

  Чудова матриця

  Матриця хорошої якості – запорука точної деталізації відеозаписів. Завдяки сучасному 12 Мп сенсору Globex GE-200NV записує відео в FullHD-якості (1920 x 1080 пікселів). При цьому зйомка проводиться з частотою 30 кадрів/сек, що дуже важливо під час запису відео в русі.

  Дійсно широкий огляд

  Бюджетні відеореєстратори мають невеликий кут огляду, фактично знімаючи тільки смугу попереду автомобіля. Кут огляду Globex GE-200NV – 170 градусів. Ця цифра дійсно вражає, адже вона дозволяє фіксувати ситуацію на дорозі частково і по боках автомобіля.

  Нічна зйомка

  Коли ваш автомобіль пересувається по темній вулиці, Globex GE-200NV продовжує якісно виконувати свою роботу. Завдяки інноваційній функції нічного бачення, якою оснащений цей реєстратор, він буде записувати відео навіть в темряві.

  Функція WDR

  Навіть якщо ваш шлях пролягає в тіні або під прямим сонячним промінням, що ускладнює огляд, Globex GE-200NV подбає про якісну картинку. Він отримав функцію розширеного динамічного діапазону (WDR), яка регулює освітленість кадру для ідеальної інформативності. Функція зберігає вихідне співвідношення яскравих і темних елементів, при цьому вирівнюючи контрастність та уникаючи занадто різких перепадів в значеннях.

  Вбудований акселерометр

  Цей відеореєстратор отримав вбудований акселерометр (G-Sensor), який виконує важливу функцію реагування на удари, різкі гальмування та прискорення. Завдяки цьому Globex GE-200NV встановлює захист від перезапису на ті файли, в яких зафіксовано виникнення аварійних ситуацій.

  GPS-логгер

  Зберігайте точні маршрути руху свого автомобіля завдяки GPS-логгеру, яким оснащено цей відеореєстратор. Globex GE-200NV дозволяє фіксувати маршрут руху вашого автомобіля, надалі записуючи інформацію на Google карти. Це дуже зручно якщо ви позичаєте автомобіль родичу або другу. Також ви зможете прив'язувати фотографії до точок свого маршруту.

  Слот для карт пам'яті

  Зберігайте відеозаписи, які охоплюють максимально тривалі проміжки часу з Globex GE-200NV. Відеореєстратор обладнаний слотом для карт пам'яті MicroSD ємністю до 32 Гб!

  Автомобільний відеореєстратор Globex GE-200NV
  Кешбек 49 грн
  2 499 грн
  Кешбек 49 грн
  від 100 грн/міс