Автомобільний відеореєстратор Globex GE-201w

Код: 636411
Кешбек 31 грн
1 559 грн
Кешбек 31 грн
від 63 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Відеореєстратор GLOBEX GE-201w

  Автомобільний відеореєстратор GLOBEX GE-201w – це оптимальний вибір для тих автомобілістів, які звикли дбати про свою безпеку на дорозі. Лаконічний дизайн та класичний чорний колір моделі зробить пристрій непомітним у салоні будь-якого автомобіля, а універсальне поєднання функціональних особливостей реєстратора допоможе водієві відчувати себе впевнено у будь-якій ситуації.

  Роздільна здатність SuperHD

  Відеореєстратор здійснює запис у форматі SuperHD з роздільною здатністю 2304*1926 що дозволяє отримувати інформативне відео з високим рівнем деталізації зображення.

  Функція Wi-Fi

  Вбудований модуль Wi-Fi дає змогу дистанційно керувати відеореєстратором: змінювати налаштування, переглядати фото та відео, безпосередньо, зі смартфона.

  Дисплей

  Реєстратор GLOBEX GE-201w оснащений рідкокристалічним екраном діагоналлю 2,7 дюйма. Такий розмір дисплея, у поєднанні зі зручним ергономічним розташуванням кнопок керування пристроєм, дозволить користувачеві комфортно переглядати відеофайли на екрані пристрою.

  Кут огляду

  Оптика з чотирма лінзами та ширококутний об'єктив відеореєстратора з охопленням у 160 градусів, дають змогу чітко фіксувати те, що відбувається на 4 смугах дорожнього руху одночасно.

  Особливості

  Особливостями пристрою є наявність вбудованих функцій, які оцінить кожен автолюбитель:

  • Українська мова. Меню відеореєстратора підтримує українську мову. Наявність української мови у списку підтримки мовних налаштувань пристрою є унікальною відмінною рисою всіх продуктів ТМ GLOBEX.
  • Функції WDR (Wide Dynamic Range). Матриця відеореєстратора GLOBEX GE-201w дозволяє отримувати високу якість зображень за будь-яких перепадів освітлення. При увімкненні цієї функції, нерівномірно освітлені деталі запису будуть максимально збалансовані за контрастністю, без занадто світлих або темних ділянок.
  • Монітор паркування. При увімкненні цієї функції, пристрій переходить у стан "сплячого режиму": екран не світиться, запис не ведеться. Працює лише датчик удару. Під час спрацьовування датчика удару, реєстратор відразу ж вмикається і фіксує те, що відбувається у зоні охоплення відеореєстратора.
  • G-сенсор (датчик удару). Функція "датчик удару" реалізована завдяки вбудованому у пристрій тривісному датчику механічних впливів, який забезпечує автоматичне збереження від перезапису файлів, зафіксованих під час різких прискорень/гальмувань або зіткнень.
  Автомобільний відеореєстратор Globex GE-201w
  Кешбек 31 грн
  1 559 грн
  Кешбек 31 грн
  від 63 грн/міс