Автомобільний відеореєстратор Globex GE-300w

Код: 633036
Кешбек 51 грн
2 999 грн
- 13 %
Ваша знижка 400 грн
2 999 грн
2 599 грн
Кешбек 51 грн
від 104 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Globex GE-300w – це оригінальний відеореєстратор з преміум-дизайном та безліччю інноваційних функцій, таких як: магнітне кріплення, GPS-логгер, Wi-Fi, керування у мобільному додатку.

  Особливості:

  • Зйомка відео в FullHD
  • Стильний дизайн
  • Датчик руху
  • Датчик удару
  • GPS-логгер

  Оригінальний дизайн

  Набридли звичайні реєстратори, дизайн яких виглядає банально та невиразно? Globex GE-300w отримав стильний корпус кулястої форми на магнітному кріпленні. Елегантний пластик графітового кольору буде органічно виглядати в салоні вашого автомобіля.

  Чудова камера

  Globex GE-300w отримав 3 Мп сенсор GC2023, який дозволяє знімати якісні FullHD-відео з роздільною здатністю 1920 x 1080 пікселів. Частота до 60 кадрів/с забезпечує хорошу плавність записів та велику інформативність при перегляді відео зі сповільненою швидкістю.

  Зручний додаток

  Завдяки вбудованому Wi-Fi ви можете керувати відеореєстратором, використовуючи фірмовий додаток GlobexDVR. Додаток дозволяє вмикати/вимикати відеозапис, переглядати зняті записи на смартфоні, робити фотографії розміром до 12 Мп та керувати налаштуваннями камери.

  Обертання на 360°

  Куляста форма корпусу Globex GE-300w та магнітне кріплення дозволяють повертати реєстратор на 360°. При цьому можливе як горизонтальне, так і вертикальне обертання. Завдяки цьому ви зможете обрати найбільш зручний ракурс для відеофіксації.

  Монітор паркування

  Використовуючи цю зручну функцію, наприклад коли автомобіль вночі припаркований у дворі, ви вимикаєте екран реєстратору та припиняєте запис. При цьому датчик удару буде знаходитися в режимі очікування. При фіксації удару Globex GE-300w миттєво почне відеозапис того, що відбувається навколо.

  Датчик руху

  Застосувавши датчик руху, коли автомобіль припаркований, ви можете увімкнути автоматичну активацію запису. При фіксації руху об'єктів в полі зору Globex GE-300w він автоматично почне запис.

  GPS-логгер

  Зберігайте точні маршрути руху свого автомобіля завдяки GPS-логгеру. Він дозволяє Globex GE-300w визначати координати, швидкість руху, пройдений маршрут (в кілометрах), висоту над рівнем моря, дату та час. Ця інформація буде збережена в пам'яті реєстратора. Також ви зможете прив'язувати фотографії до точок свого маршруту.

  Слот для карт пам'яті

  Розробники Globex GE-300w подбали про те, щоб ви могли зберігати відеозаписи за максимально тривалий час. Відеореєстратор обладнаний слотом для карт пам'яті MicroSD ємністю до 64 Гб!

  Автомобільний відеореєстратор Globex GE-300w
  Кешбек 51 грн
  2 999 грн
  - 13 %
  Ваша знижка 400 грн
  2 999 грн
  2 599 грн
  Кешбек 51 грн
  від 104 грн/міс