Відеореєстратор Aspiring Reflex 2 RF39679 (Black)

Код: 638897
Кешбек 34 грн
1 749 грн
Кешбек 34 грн
від 70 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Автомобільний відеореєстратор Aspiring Reflex 2 вбудований в дзеркало заднього виду з функцією Touchscreen, тому він органічно виглядає у салоні. Поєднання дзеркала з відеореєстратором – конструктивне та раціональне рішення розробників. Цілком адекватна вартість поєднується з більш ніж достатнім функціоналом. Найголовніша перевага – висока якість збірки. Всі опції та налаштування російською мовою, тому розібратися у роботі пристрою не складе труднощів.

  Основні функції:

  • Відеореєстратор у дзеркалі з якістю Full HD і світлочутливою матрицею.
  • Дисплей використовує нові технології, щоб картинка зображення точно відповідала вигинам дизайну, забезпечує 100% перегляд зображення без спотворення картинки.
  • Зручність. Все необхідне в одному пристрої (дзеркалі), не потрібно щоразу знімати дроти та кронштейни з лобового скла, пристрій завжди готовий до роботи.

  Задня камера

  Автоматичне ввімкнення паркувального монітора з розміткою. Дзеркало Aspiring Reflex 2 автоматично перемикає зображення на екрані, коли ви вмикаєте задню передачу (реверс). Зображення з задньої камери забирає всю площу дисплея й неабияк спростить паркування. Задня камера дасть змогу ідентифікувати все, що відбувається позаду автомобіля. Що допоможе довести вашу невинуватість у разі інциденту або ДТП.

  Технічні характеристики:

  • Двоканальний запис забезпечує запис відео відразу з двох камер на карту пам'яті (пристрій підтримує карти microSD до 32Gb).
  • Фронтальна камера здійснює запис в Full HD та має кут огляду 148 градусів;
  • Достатня діагональ екрану – 5 дюймів;
  • Є G-сенсор і відповідно, можливість резервного копіювання з захистом файлів від перезапису;
  • Хороший клас вологозахисту (IP-65) зовнішньої камери з кутом огляду у 120 градусів. Також є паркувальні лінії.

  Для отримання максимального результату від використання Aspiring Reflex 2 , ми рекомендуємо під’єднувати камеру заднього виду до лампочки заднього ходу. Також вас порадує просте та інтуїтивно зрозуміле меню. У всіх функціях та опціях можна оперативно розібратися. Встановлення – універсальне, тому прилад підійде в будь-який автомобіль. Aspiring Reflex 2 – вдала комбінація ціни та якості збірки, всіх елементів. Гарантія надійної роботи за будь-яких умов.

  Відеореєстратор Aspiring Reflex 2 RF39679 (Black)
  Кешбек 34 грн
  1 749 грн
  Кешбек 34 грн
  від 70 грн/міс