Відеореєстратор Aspiring Reflex 3 RF191200

Код: 638893
Кешбек 43 грн
2 199 грн
Кешбек 43 грн
від 88 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Відеореєстратор Aspiring Reflex 3

  Дзеркало-відеореєстратор Aspiring Reflex 3 легко встановлюється і непомітний в салоні автомобіля. З його допомогою можна своєчасно фіксувати будь-яку ситуацію на дорозі і переглядати відео, на великому екрані. Ультрасучасна система допомоги водієві ADAS дозволяє розпізнавати об'єкти на дорозі під час руху, здійснювати базову класифікацію, сповіщати водія про небезпечні ситуації. Цей рівень розвитку технології відмінно справляється, сигналізуючи при зміні смуги руху і попереджаючи про небезпеку зіткнень.

  Камера заднього виду

  Зовнішня кaмeра, залежно від обраного місця її монтажу, може бути використана не лише як кaмeра заднього огляду, а й з метою спостереження за тим, що відбувається всередині салону!

  Як працює?

  Дзеркало-відеореєстратор Aspiring Reflex 3 в системі відеопаркування — простий та ефективний. При русі автомобіля заднім ходом, відео з камери заднього виду буде відображати паркувальні лінії на вбудованому в дзеркало моніторі діагоналлю 5". В результаті водій з комфортом контролює відстань до перешкод позаду автомобіля, які неможливо побачити через бічні дзеркала і звичайне салонне дзеркало заднього виду. При русі вперед, коли вбудований монітор вимкнений, водій отримує повністю оригінальне дзеркало заднього виду – дзеркальна поверхня максимально світла, вбудованого монітора абсолютно не видно через дзеркало.

  Датчик G-сенсор

  Будь-який удар, різке гальмування або розгін вашого автомобіля миттєво фіксується за допомогою G-sensor, при цьому в автоматичному режимі вказується час і дата події.

  Відеореєстратор Aspiring Reflex 3 RF191200
  Кешбек 43 грн
  2 199 грн
  Кешбек 43 грн
  від 88 грн/міс