Відеореєстратор Dash Cam with Real Camera Safeel 3R (Black)

Код: 634981
Кешбек 33 грн
1 699 грн
Кешбек 33 грн
від 68 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  ThiEYE Dash Cam Safeel 3R – надійний та витривалий автомобільний відеореєстратор, який оснащено двома камерами для максимально інформативної фіксації ситуації на дорозі. Його записи стануть переконливим аргументом в дорожніх суперечках, заощаджуючи ваш час та гроші.

  Особливості:

  • Основна камера з роздільною здатністю FullHD
  • Водонепроникна камера заднього виду
  • Підтримка технології HDR
  • Датчик G-сенсор
  • Функція "Аварійний Запис"
  • Режим паркування

  Високоякісна матриця

  Матриця високої якості – запорука точної деталізації відеозаписів, яка важлива при реєстрації дорожніх ситуацій. Матриця основної камери ThiEYE Dash Cam Safeel 3R дозволяє знімати відео з роздільною здатністю FullHD (1920 х 1080 пікселів). При цьому зйомка проводиться з частотою 30 кадрів/сек, що дозволяє отримати дійсно інформативні записи.

  Всебічний контроль

  Крім основної камери, яка отримала кут огляду 145°, реєстратор оснащений додатковою камерою з кутом 120°. Наявність другої камери дозволяє ThiEYE Dash Cam Safeel 3R фіксувати ситуацію позаду автомобіля. Задня камера захищена від води та вологи відповідно до вимог стандарту IPX7, що дозволяє встановити її зовні автомобіля, не побоюючись дощу.

  Якісна картинка в будь-якій ситуації

  Завдяки технології розширеного динамічного діапазону (HDR) відеозаписи будуть однаково якісними і в темному тунелі, і на сонячній вулиці. ThiEYE Dash Cam Safeel 3R вирівнює освітленість картинки, усуваючи занадто темні або засвічені ділянки.

  Циклічний запис

  Для ThiEYE Dash Cam Safeel 3R відсутність вільної пам'яті не проблема. Функція "Циклічний запис" забезпечує повторний запис відеофайлів поверх старих при заповненні місця на карті пам'яті. При цьому пристрій підтримує карти пам'яті Micro SD об'ємом до 32 гігабайт, який дозволить зберігати відеозаписи, які охоплюють максимально тривалі проміжки часу.

  Монітор паркування

  Відеореєстратор автоматично перемикається в режим парковки, коли ви паркуєте свій автомобіль. В цьому режимі ThiEYE Dash Cam Safeel 3R не буде даремно витрачати енергію акумулятора та місце на карті пам'яті, записуючи картинку без руху. При цьому він залишається напоготові, автоматично починаючи запис при фіксації будь-якого руху в його полі зору.

  Визначення аварійних ситуацій

  ThiEYE Dash Cam Safeel 3R отримав вбудований акселерометр (G-Sensor), який також називають датчиком удару. Він виконує функцію реагування на удари, різкі гальмування та прискорення. Завдяки цьому відеореєстратор автоматично встановлює захист від перезапису на ті файли, в яких зафіксовано виникнення аварійних ситуацій. Функція "Аварійний Запис" дозволяє автоматично активувати відеофіксацію аварійних ситуацій, коли реєстратор не був увімкнений на постійний запис.

  Рідкокристалічний екран HD

  Пристрій отримав вбудований РК-екран з діагоналлю 2,45", який дозволяє переглянути запис дорожньої ситуації безпосередньо на місці події. На дисплеї ThiEYE Dash Cam Safeel 3R ви побачите досить інформативну картинку в HD-якості.

  Відеореєстратор Dash Cam with Real Camera Safeel 3R (Black)
  Кешбек 33 грн
  1 699 грн
  Кешбек 33 грн
  від 68 грн/міс