Відеореєстратор Gazer F117

Код: 620004
Кешбек 55 грн
2 777 грн
Кешбек 55 грн
від 112 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Gazer F117

  Девайс оснащений сучасною системою для кріплення з подачею живлення та комплектується 2-ма кріпленнями. 6-шарова скляна оптика з апертурою об'єктива F2.0, кутом огляду 140° і функцією WDR забезпечить чітке інформативне відео в будь-який час доби. Модель отримала нове розширене меню та ряд таких унікальний властивостей, як підсвічування кнопок для управління в темряві, налаштування чутливості датчика руху, тощо.

  Особливості:

  • Запис у форматі Full HD
  • Шестишарова скляна лінза
  • Апаратура об'єктива F2.0
  • Функція WDR
  • Кут огляду 140°
  • 2 кріплення з подачею живлення
  • Датчик руху з налаштуванням чутливості
  • G-сенсор
  • Нове розширене меню
  • Кнопки з функцією підсвічування

  Кріплення з подачею живлення – 2 варіанти на вибір

  Gazer F117 оснащений новітньою системою кріплень, особливість якої – підключення живлення до відеореєстратора безпосередньо через кронштейн. Таке продумане рішення є дуже практичним: встановлюючи або знімаючи реєстратор із кронштейну, не потрібно щоразу підключати/відключати штекер живлення. При цьому, розробники зберегли традиційну перевагу Gazer – можливість встановлювати відеореєстратор на одному з 2-х кріплень (вакуумному або на 3М скотчі), які входять в комплект.  Система кріплення оснащена механізмом швидкого зняття й дозволяє з легкістю змінювати напрямок зйомки.

  Компактний дизайн і непомітна установка

  Автореєстратор Gazer F117 виконаний у компактному стильному корпусі з матового пластика чорного кольору. При своїх компактних габаритах 99х49х37 мм Gazer F117 обладнаний вбудованим дисплеєм 2,7 "з функцією автоматичного відключення, відрізняється зручним розташуванням кнопок, а також оснащений microUSB і HDMI виходом. Зафіксований на лобовому склі пристрій не приваблює зайвої уваги, а сучасний дизайн корпусу відмінно доповнить інтер'єр будь-якого автомобіля.

  Бездоганна ергономіка й легкість в управлінні

  Автомобільний відеореєстратор Gazer F117 – одна з небагатьох моделей, яка при доступній вартості відрізняється бездоганною ергономікою та продуманою системою управління.

  • Тепер для того, щоб визначити, чи включений мікрофон, датчик руху або функція WDR, не потрібно здійснювати навігацію в меню – робота функцій відображається за допомогою спеціальних індикаторів на дисплеї відеореєстратора.
  • Захищений відтворений файл G-cенсор чи ні – так само можна миттєво визначити за відповідним індикатором на дисплеї.
  • Легке і зручне управління реєстратором у темний час доби завдяки унікальній перевазі – комфортному для сприйняття підсвічуванні клавіш. Крім цього, ви можете активувати автоматичний режим включення/вимикання підсвічування синхронно з екраном автореєстратора або за таймером.
  • Практична система «гарячих» кнопок дозволить моментально використовувати корисні функції відеореєстратора одним натисканням клавіші: екстрений захист файлу від перезапису, фотознімок (як під час запису ролика, так і в режимі очікування), включення/вимикання екрана, а також включення/вимикання мікрофона.

  Нове розширене меню

  У розпорядженні користувача з'явився ряд додаткових можливостей, які стануть дуже корисними для будь-якого автомобіліста:

  • Можливість установки користувацьких титрів на відео, наприклад, номери автомобіля. Це стане практичним рішенням для комерційного транспорту, а також допоможе в разі розбору дорожньої ситуації.
  • Функція повороту зображення на 180°, якщо відеореєстратор встановлений у перевернутому положенні (наприклад, на торпеді).
  • Додаткові налаштування чутливості G-сенсора і датчика руху.
  • Таймер автоматичного вимкнення дисплею; таймер автоматичного включення/вимикання відеореєстратора та ін.

  Робота в режимі без обслуговування

  Відеореєстратор Gazer F117 працює у режимі без обслуговування: автоматично включається/вимикається синхронно з двигуном, а запис здійснюється безперервно у циклічному режимі. Наявність акумулятора дозволяє відеореєстратору коректно зберегти останні відеофайли і завершити зйомку, а також дає можливість Gazer F117 працювати після відключення двигуна або поза авто.

  Запис по датчику руху

  З Gazer F117 навіть у свою відсутність і при вимкненому двигуні Ви не пропустите нічого важливого завдяки вбудованому датчику руху. При активації даної функції реєстратор переходить у режим очікування і відновлює запис тільки під час виявлення в кадрі будь-якого руху. При цьому, Gazer F117 відрізняється унікальною можливістю додаткових налштувань чутливості датчику, в залежності від навколишнього оточення. Наприклад, під час сильного вітру або дощу, а також в багатолюдних місцях або біля проїжджої частини, зниження чутливості допоможе уникнути помилкових спрацьовувань датчика. А якщо авто припарковано в тихому і спокійному місці, адаптований датчик спрацює при найменшому русі в кадрі.

  Full HD зйомка з функцією WDR

  У Gazer F117 використовується якісна скляна оптика з шестишаровою лінзою і ширококутним об'єктивом 140°. Завдяки великій апертурі F2.0 відеореєстратор захоплює значну кількість світла та істотно покращує якість зображення в сутінках і вночі. Широкий кут огляду дозволить повноцінно зафіксувати ситуацію на перехрестях і багатосмугових автомагістралях.

  Крім цього, Gazer F117 відмінно справляється з різкими перепадами освітлення в кадрі, наприклад, при русі авто проти сонця, виїзді з паркінгу або тунелю. Об'єкти, які під час зйомки були занадто засвічені або навпаки – потрапили в тінь, на відеозаписах залишаться чіткими та інформативними. Це стало можливим завдяки технології WDR, яка широко застосовується в професійних системах відеоспостереження і яку розробники реалізували в автомобільному реєстраторі.

  Екстрений захист файлів з G-сенсором

  Всі файли, записані під час різкого гальмування, повороту або удару, будуть автоматичного захищені від циклічного перезапису завдяки наявності в Gazer F117 вбудованого G-сенсора. Більш того, Ви можете налаштувати необхідну чутливість G-сенсора, в залежності від особливостей їзди та характеристик дороги. Також захист потрібного ролика від перезапису можливо включити натисненням «гарячої» кнопки на корпусі відеореєстратора. При цьому Вам не потрібно постійно контролювати кількість захищених файлів на карті пам'яті. У Gazer F117 всі «аварійні» ролики зберігаються в межах 30% від загального обсягу SD карти. Коли місце для захищених файлів заповнюється, в рамках даних 30% також відбувається циклічний перезапис. Таким чином, повноцінна робота реєстратора здійснюється безперервно, а будь-яка дорожня ситуація під час руху буде надійно зафіксована.

  Відеореєстратор Gazer F117
  Кешбек 55 грн
  2 777 грн
  Кешбек 55 грн
  від 112 грн/міс