Відеореєстратор Globex GE-301

Код: 638685
Кешбек 63 грн
3 199 грн
Кешбек 63 грн
від 128 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Відеореєстратор GLOBEX GE-301w

  Автомобільний відеореєстратор GLOBEX GE-301w – це ультрасучасний та стильний відеореєстратор для любителів інновацій та комфорту. Універсальне поєднання функціональних особливостей реєстратора: магнітне кріплення, GPS-логер, сенсор Sony, можливість віддаленого керування пристроєм за допомогою Wi-Fi та роздільна здатність Super HD - допоможуть водієві зберігати впевненість у найскладніших ситуаціях на дорозі та комфортно користуватися пристроєм.

  Магнітне кріплення

  Особливістю GLOBEX GE-301w є інноваційне магнітне кріплення пристрою та GPS-логер. Для встановлення навігатора на тримач використовується магнітний майданчик. Потужний магніт надійно утримує пристрій під час поїздки на дорозі з будь-яким типом покриття. Встановлення та демонтаж пристрою займають лічені секунди.

  Роздільна здатність Super HD

  Відеореєстратор здійснює запис у форматі Super HD з роздільною здатністю 2304*1296, що дозволяє отримувати якісне відео з високим рівнем деталізації зображення.

  Функція Wi-Fi

  Вбудований модуль Wi-Fi дає можливість дистанційно керувати відеореєстратором: змінювати налаштування, переглядати та передавати фото/відео файли.

  Дисплей

  Реєстратор GLOBEX GE-301w оснащений рідкокристалічним екраном діагоналлю 2 дюйми, цього цілком достатньо для комфортного перегляду відеофайлів на пристрої.

  Кут огляду

  Ширококутний об'єктив відеореєстратора з охопленням у 170 градусів, дозволяє чітко фіксувати те, що відбувається на 4 смугах дорожнього руху одночасно.

  Відмінними рисами пристрою є наявність вбудованих функцій, які оцінить кожен автолюбитель:

  • Українська мова. Меню відеореєстратора підтримує українську мову. Наявність української мови у списку підтримки мовних налаштувань пристрою є унікальною відмінною рисою всіх продуктів ТМ GLOBEX.
  • GPS-логер. За допомогою функції GPS-логер відеореєстратор визначає координати, швидкість руху, пройдений маршрут (у кілометрах), висоту над рівнем моря, дату та час. Всі ці дані зберігаються у пам'яті пристрою. За необхідності можна прив'язувати координати до фотографій або завантажувати на ПК для аналізу.
  • Функція WDR (Wide Dynamic Range). Матриця відеореєстратора GLOBEX GE-301w дозволяє отримувати високу якість зображень за будь-яких перепадів освітлення. При увімкненні цієї функції, нерівномірно освітлені деталі запису будуть максимально збалансовані за контрастністю, без занадто світлих або темних ділянок.
  • Монітор паркування. При увімкненні цієї функції, пристрій переходить до стану "сплячого режиму": екран не світиться, запис не ведеться. Працює лише датчик удару. Під час спрацьовування датчика удару, реєстратор відразу ж вмикається й фіксує те, що відбувається у зоні охоплення відеореєстратора.
  • G-сенсор (датчик удару). Функція "датчик удару" являє собою вбудований у пристрій тривісний датчик механічних впливів, який забезпечує автоматичне збереження від перезапису файлів, зафіксованих під час різких прискорень/гальмувань або зіткнень.
  • Комплектація. Базова комплектація пристрою містить сам відеореєстратор GLOBEX GE-301w, інструкцію користувача, гарантійний талон, USB кабель, автомобільний зарядний пристрій, магнітне кріплення для пристрою, магнітний
  Відеореєстратор Globex GE-301
  Кешбек 63 грн
  3 199 грн
  Кешбек 63 грн
  від 128 грн/міс