Відеореєстратор NewsMy X680

Код: 621953

Дзеркало NewsMy x680

Хочете зробити поїздки на своєму автомобілі комфортнішим і безпечнішими? Довірте це сучасним технологіям. Розумне дзеркало заднього виду NewsMy x680 допоможе вам не тільки краще контролювати дорожню ситуацію, але і буде одночасно фіксувати все, що відбувається як відеореєстратор.

 

Особливості:

  • 6,86-дюймовий сенсорний екран
  • Підтримує відтворення відео з 2 камер одночасно
  • Режим нічного бачення, підтримка WDR і HDR, режим парковки
  • Покриття антивідблиску
  • Вбудована батарея
  • Легке встановлення
 

Класичний зовнішній вигляд

NewsMy x680 зроблений у вигляді звичайного дзеркала заднього виду і фіксується поверх штатного за допомогою спеціальних кріплень. Це дозволяє приладу органічно вписатися в інтер'єр будь-якого автомобіля, не привертаючи зайвої уваги і даючи водієві масу додаткових можливостей.

 

Більше корисної інформації

Дзеркало підтримує відтворення потокового відео відразу з двох камер, щоб бачити те, що відбувається як попереду, так і позаду автомобіля. Передня, вбудована в пристрій камера, має кут огляду в 160 °, а виносна задня - 120 °. При цьому девайс може показувати відео тільки з однієї камери або ж з обох відразу, розділивши екран навпіл. Це дуже зручно і значно підвищує безпеку водія, пішоходів і оточуючих транспортних засобів.

 

Хороша видимість і простота управління

Яскравий і контрастний екран з діагоналлю 6,86 дюйма забезпечує прекрасну картинку і хороший огляд. Завдяки сенсорному управлінню контролювати функції відображення, перемикатися між камерами і режимами дуже просто. Дисплей працює чітко і відгукується на кожен ваш дотик. А режим парковки допомагає легко і швидко припаркувати своє авто навіть в умовах обмеженого простору.

 

Запис у якості FullHD

Вбудована в дзеркало передня камера виконує також функції відеореєстратора, забезпечуючи відеозйомку з якістю зображення 1920х1080 пікселів із частотою 30 кадрів на секунду. Завдяки високій якості обладнання, а також алгоритмам обробки відео WDR і HDR вона дає більш чітку і деталізовану картинку. Покриття антивідблиску покращує видимість вдень, а режим нічного бачення допомагає якісно знімати навіть за низького рівня освітленості. Це означає, що в будь-який час доби і в будь-яку погоду на відеозаписі чітко буде видно дорожню ситуацію і номери автомобілів.

Відеореєстратор NewsMy X680
2 099 грн