Відеореєстратор Xiaomi 70Mai D01 Smart WiFi Car DVR (2017DP5457)

Код: 645047
Кешбек 21 грн
1 099 грн
Кешбек 21 грн
від 44 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Xiaomi 70 Minutes Smart WiFi Car DVR

  Відеореєстратор 70mai - вельми багатофункціональний гаджет, який значною мірою спрощує життя автомобілістам. За допомогою вбудованих датчиків та "розумного" функціоналу, пристрій пильно стежить за дорогою (фіксуючи різні події) і попереджає про можливість зіткнення, що зробить використання автомобіля ще більш безпечним

  З турботою про вашу безпеку

  При керуванні транспортним засобом, дуже важливо зосередитися на процесі водіння і не розсіювати увагу на вмикання/вимикання девайсів. Саме тому в 70mai передбачене голосове керування з передовою технологією розпізнавання голосу. За допомогою голосового керування, ви можете почати/закінчити відеозапис, зробити фотознімок, увімкнути/вимкнути Wi-Fi або внести зміни у налаштування камери (в тому числі і в режим зйомки).

  Зосередьтеся на головному

  Завдяки застосуванню унікального алгоритму штучного інтелекту, відеореєстратор здатний розпізнати голос навіть у галасливій обстановці. Після розпізнання голосу, потужний процесор MSC8328P "розумного" девайса обробляє команду і практично миттєво здійснює відповідну дію.

  Точний G-сенсор

  Ситуації на дорогах неможливо передбачити, оскільки вони залежать від багатьох чинників: якості дорожнього покриття, недотримання правил дорожнього руху недобросовісними водіями та ін. Пристрій 70mai обладнано вбудованим G-сенсором (дуже чутливий датчик зіткнення), який активує автоматичну фіксацію дорожньої пригоди при найменшому зіткненні. Ці відеоролики важливі для поліцейських звітів, звітів про аварії та для фіксації страхового випадку. Аварійна фото та відеофіксація дозволить захистити свої інтереси в рамках закону.

  Підтримка бездротового зв'язку

  Встановивши спеціальний APP додаток на смартфон та синхронізувавши його з відеореєстратором 70mai, ви зможете переглядати відео в режимі реального часу без необхідності підключення Sim-карти. Крім того, ви зможете зберігати раніше записані відеофайли на інші пристрої.

  Просте встановлення пристрою

  Щоб встановити відеореєстратор, необхідно лише під’єднати пристрій до прикурювача авто. Такий метод підключення вже зарекомендував себе як безпечний та надійний.

  Відеореєстратор Xiaomi 70Mai D01 Smart WiFi Car DVR (2017DP5457)
  Кешбек 21 грн
  1 099 грн
  Кешбек 21 грн
  від 44 грн/міс