Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Вiдео
Відгуків19
Питання-відповіді23

Відеореєстратор Xiaomi YI Smart Car International Edition Gray (XYCDVR-GR)

2.8
Код:562427
Відеореєстратор Xiaomi YI Smart Car International Edition Gray (XYCDVR-GR) video preview
Відеореєстратор Xiaomi YI Smart Car International Edition Gray (XYCDVR-GR) фото
Відеореєстратор Xiaomi YI Smart Car International Edition Gray (XYCDVR-GR) фото
Відеореєстратор Xiaomi YI Smart Car International Edition Gray (XYCDVR-GR) фото
Відеореєстратор Xiaomi YI Smart Car International Edition Gray (XYCDVR-GR) фото
2 / 5
Кредит 0,01% до 25 платежів
Отримай кешбек 5% від Альфа-Банк
Архiв

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок
 

Xiaomi Yi Car DVR відеореєстратор для автомобіля

 • Підтримка Smart системи ADAS
 • FULL HD 1080p 60fps
 • Нічна зйомка
 • Дисплей 2.7
 • Широкий кут огляду 165°
 • Всебічний запис — безпечне водіння

Відеореєстратор для автомобіля, спеціально розроблений пристрій для всіх автолюбителів

Відеореєстратор для автомобіля має спеціальну підставку Smart функцію ADAS, яка аналізує швидкість руху, дистанцію та інші дані, дозволяє визначати небезпеки, які виходять від навколишніх об'єктів під час руху, і попереджати про них водія. Xiaomi Yi Car DVR підтримує якість відео FULL HD 1920×1080p 60fps, а також максимальну роздільну здатність 2304×1296р 30fps, тому ви отримаєте високошвидкісне та якісне 1080p 30fps відео.

 

 

Smart система ADAS

Сучасні алгоритми розпізнавання зображень, визначення дорожньої розмітки та зміщення транспортного засобу з неї у режимі реального часу, контроль дистанції між транспортними засобами та голосове попередження водія про виникнення небезпечних ситуацій на дорозі. Наявність датчика, який зафіксує силу удару (слабку, середню, високу). У разі інциденту, пристрій автоматично надасть інформацію про нього, запобігаючи виникненню конфліктів між учасниками дорожнього руху.

 

 • З'їзд зі смуги руху
 • Дистанція між транспортними засобами
 

Широкий кут огляду 165°, що охоплює три смуги руху

Питання про наявність сліпої зони у відеореєстраторах є одним з найважливіших. Тому Xiaomi Yi Car DVR оснащений ширококутним об'єктивом зі скла, кут огляду якого досягає 165° і легко охоплює три смуги руху. Висока чутливість, реальне й детальне відновлення ситуації на дорозі.

 

Апертура f/1.8

Ультра-чутливий датчик зображення. Нічна зйомка

Одним з показників класу відеореєстратора є якість його нічної зйомки. Більшість дорожньо-транспортних пригод трапляється саме в нічний час доби. Втома водія, приглушене світло вуличних ліхтарів, різкі відблиски фар і багато інших чинників значно збільшують рівень ризику виникнення дорожньо-транспортних інцидентів. Об'єктив з високою роздільною здатністю Yi Car DVR виконаний з дисплейного скла 6G, має діафрагму f/1.8 і висококласну світлочутливу матрицю 3.0х3.0μm, яка в результаті забезпечують високу якість нічної зйомки. Yi Car DVR надасть чіткий та яскравий відеозапис навіть в умовах слабкої освітленості, до того ж, вам не знадобиться додаткове джерело світла.
Вбудований WiFi 

Пристрій має вбудований бездротовий модуль 2.4G, завдяки якому ви можете відкрити програму, щоб переглянути відео в реальному часі або перевірити історію записів. Навіть вирушаючи в далеку дорогу, потрібно захопити з собою відеореєстратор Yi Car DVR і безпечно долати будь-які відстані.

.

 
 • Android версія: потрібна Android 4.1 або більш пізньої версії
 • iOS версія: потрібна iOS 7.0 або більш пізньої версіїЧітке відео високої якості з роздільною здатністю 1080p 60fps, стиснення відео H.264

Спеціально розроблена мікросхема і частота кадрів 60fps забезпечують швидкісний запис ситуації на дорозі, чітке і яскраве зображення відео для відновлення дійсної ситуації на дорозі. Новітня технологія стиснення відеозображень H.264 надає максимально чітке зображення в пікселях, таким чином дозволяючи зберегти в пам'яті пристрою ще більше годин відеозапису.
 

 • 1080р 60fps Full HD відео
 • 1080р 30fps Full HD відео
 • Перезапис даних
 • Запис екстрених ситуацій
 • Стиснення відео H.264Унікальний 40nm чіп

Для Yi Car DVR відеореєстратора обраний новий спеціальний 40nm A12 чіп - високоефективний двоядерний CPU+DSP процесор, який робить можливим запис відео ADAS+ 1296p 30fps / 1080p 60fps. Передова технологія стиснення відео H.264 низького енергоспоживання дозволяє записувати більше годин відео на обмежений простір пам'яті. Технологія низького енергоспоживання DSP надає швидку обробку зображень, високу продуктивність і безпеку.

 Надвисока роздільна здатність 1296p UHD (висока точність інтерполяції)

Щільність пікселів вище на 44%, у порівнянні з 1080p, ще більш чітке зображення. 1296p 30fps Full HD відео.

 

6G дисплейне скло об'єктива + інфрачервоний світлофільтр

Виразне зображення відео

Об'єктив камери складається з шести спеціальних оптичних лінз, а також з одного інфрачервоного світлофільтру, який, нейтралізуючи сліпуче світло, допомагає записати чітке і яскраве Full HD відео.

 

 • 6G дисплейне скло
 • Апаратура f /1.8
 • Потрапляння світла
 • Підвищення різкості
 • Корекція кольору
 • Корекція викривлень
 • Блокування перешкод
 • Калібрування світла
 • Звуження променя
 • Світлочутлива матрицяШирокоформатний дисплей 2.7 із співвідношенням сторін 16:9 

Широкоформатний LCD дисплей високої проникності 2.7 із співвідношенням сторін 16:9, більш широкий кут огляду, запис протягом усього шляху. Великі сенсорні кнопки, більш зручне і просте управління, тривалий термін експлуатації. Зовнішня гладка поверхня кнопок є екологічно безпечною і має приємну текстуру. Новий ICON дизайн, більш простий і зрозумілий інтерфейс.

 Друге покоління e-HDR 
 

Чітке та якісне зображення незалежно від різних несприятливих умов — в'їзд у тунель, виїзд з підземної автостоянки або інші обставини, при яких присутні сильно затемнені й занадто освітлені місця. Технологія широкого динамічного діапазону e-HDR, у порівнянні зі звичайною WDR технологією, збільшує динамічний діапазон на 25%.

 

 

Симетрія отворів, конвекція повітря

Новий дизайн для охолодження пристрою

Під час роботи відеореєстратора холодне повітря надходить через нижні отвори, гарячий - виходить з верхніх. При сприятливих робочих умовах термін експлуатації пристрою може значно збільшитися. Новий модний дизайн Xiaomi Yi Car DVR має багато симетрично розташованих отворів, які збільшують ефективність циркуляції повітря в пристрої і покращують розсіювання тепла. Відеореєстратор є стійким до займання, екологічно безпечним, зносостійким, антикорозійним, з наявністю захисту від ультрафіолетових променів, не містить свинець, не має специфічного запаху.

 

 

Зручний і простий дизайн для фіксації Yi Car DVR, надійна та проста установка

Зносостійкий та вогнестійкий пристрій

Т-подібний дизайн слота призначений для зручного та простого кріплення відеореєстратора до спеціального кронштейну, в результаті чого Yi Car DVR не впаде під час руху автотранспорту. Завдяки цьому в дорозі вас будуть супроводжувати безпека й надійність.

 Не пропустить жодної дрібниці

Використання якісного PU лаку для фарбування корпусу, приємні тактильні відчуття при контакті з металевими поверхнями пристрою. У результаті проведення строгих тестувань, можна відзначити, що матеріал відеореєстратора відрізняється зносостійкістю, антикорозійністю, стійкістю до високих і низьких температур. Більш важливим є те, що пристрій має сонцезахисне покриття, не містить отруйних речовин, не має специфічних запахів і є екологічно безпечним, а високоякісний об'єктив «вловлює» кожну дрібницю.