Відеореєстратор Xiaomi Yi Dash Cam Ultra

Код: 624815
Кешбек 59 грн
3 299 грн
- 9 %
Ваша знижка 300 грн
3 299 грн
2 999 грн
Кешбек 59 грн
від 120 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Автомобільний відеореєстратор YI Ultra Dash Camera

  Більш інтелектуальне водіння і поліпшений огляд.

   

  Роздільна здатність 2.7K. Забезпечує виняткову якість зображення

  У два рази більше чіткості, ніж при зйомці з роздільною здатністю 1080p. Відеореєстратор дозволить вам отримати зображення з чіткими деталями тоді, коли це найбільш необхідно вам.

   

  Знімайте чіткі зображення автомобільних номерних знаків, дорожніх знаків і вказівників вулиць, не пропускаючи важливих деталей

  Відмінна якість нічної зйомки

  Високочутливий датчик освітленості в поєднанні з великою діафрагмою. Відеореєстратор YI Ultra Dash Camera оснащений діафрагмою f/1.9, яка дозволяє досягти яскравого зображення 2,7K в умовах низької освітленості. У поєднанні з високочутливим датчиком освітленості це дозволяє домогтися чудової чіткості зображення навіть під час нічної зйомки.

   

  Технологія обробки Nano. Якість 2.7K гарантовано

  Двоядерний чіп A17 1.25GHz + A7 800MHz має вбудоване прискорення Neon з інтегрованим високошвидкісним процесором FPU.

   

  Технологія стиснення H.264

  Зменшує розмір файлу 2.7K.

   

  Широкоекранний дисплей з діагоналлю 2,7 дюйма

  2,7 дюйма - ідеальний розмір для автомобільного відеореєстратора. Корпус відеореєстратора не затуляє огляд і не заважає стежити за дорогою. Інтуїтивний інтерфейс, керований чотирма клавішами.

   
   

  Широкий кут огляду 140°

  140° - ідеальний кут огляду, його досить для фіксації трьох смуг дороги без оптичного спотворення. Це означає, що ви зможете бачити більше, не пропускаючи деталей.

   

  Голосове керування

  Ви командуєте, він підпорядковується. Технологія голосових команд робить голосове керування легким і ефективним. На даний момент підтримуються голосові команди запису відео і захоплення зображення в аварійній ситуації, в оновленні програмно-апаратних засобів будуть впроваджені додаткові можливості.

   
   

  Вбудований Wi-Fi

  Відтворення в реальному часі на вашому телефоні. Ви можете в будь-який момент відтворити відеозаписи, відкривши додаток YI Smart Dash Camera і підключивши пристрій за допомогою Wi-Fi.

   
   

  Три осі датчику прискорення MEMS

  Завжди готовий до запису. У разі раптового зіткнення миттєво активується вбудований датчик прискорення з трьома осями. Весь запис зіткнення буде збережений і заблокований, матеріали залишаться під захистом навіть якщо включений режим циклічного запису. Датчик прискорення можна налаштувати на високу, середню та низьку чутливість в залежності від вашого стилю водіння.

   
   

  Широкий динамічний діапазон (WDR)

  У відеореєстраторв YI Ultra Dash Camera передбачені режими підвищеної світлочутливості та широкого динамічного діапазону (WDR), що забезпечує виняткову якість запису навіть при низькій освітленості.

  Відео високої роздільної здатності 4 мільйони точок і широкого динамічного діапазону дозволяє зберегти чіткість, контрастність і деталізацію зображення.

  Шестишаровий повністю скляний об'єктив

  Унікальна конструкція дозволяє виключити появу відблисків, щоб забезпечити більш чітке і барвисте зображення. Відеореєстратор оснащений великою діафрагмою f/1.9 і здатний забезпечити реалістичну передачу кольору при якості зображення 2.7K.

   

  Неймовірна якість зйомки при низькому освітленні

  Пристрій оснащений високочутливою матрицею на 4 мільйони пікселів. Об'єктив має високу світлопропусткну здатність, що забезпечує більшу чіткість і деталізацію зображень при низькому рівні шуму.

   

  Вентиляційні отвори

  Відеореєстратор оснащений елегантними вентиляційними отворами у формі комірки. Завдяки цьому Ваш реєстратор YI Ultra Dash Camera збереже стабільну роботу навіть жарким літом.

   

  Елегантна витонченість

  Корпус виготовляється з авіаційного алюмінію. У поєднанні з об'єктивом, виконаним у формі об'єктива фотоапарата реєстратор набуває елегантного, строгого і витонченого вигляду.

  Відеореєстратор Xiaomi Yi Dash Cam Ultra
  Кешбек 59 грн
  3 299 грн
  - 9 %
  Ваша знижка 300 грн
  3 299 грн
  2 999 грн
  Кешбек 59 грн
  від 120 грн/міс