SSD Samsung T5 500Gb (Blue) MU-PA500B

Код: 637649
Модель 500 GB
модель 500 GB
Кешбек 69 грн
3 499 грн
Кешбек 69 грн
від 140 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Нове покоління накопичувачів

  Портативний SSD накопичувач Samsung серії T5 піднімає швидкість передавання даних на новий рівень та відкриває нову сторінку у використанні зовнішньої пам'яті. Завдяки компактній та міцній конструкції, а також паролю на доступ SSD T5 перетворюється на зручний портативний накопичувач з надійним захистом даних.

  Висока швидкість передавання даних

  Завдяки Samsung флеш-пам'яті V-NAND та USB 3.1 з інтерфейсом 2 покоління, накопичувач T5 забезпечує швидкість передавання даних до 540 Мб/с*, що у 4.9x швидше у порівнянні з аналогічною характеристикою зовнішніх жорстких дисків **. Передавання та резервування великих обсягів даних, включаючи файли відео у форматі 4K та фотознімків високої роздільної здатності тепер істотно прискорюється.

   
   

  Мінімалізм у металі

  Повністю металевий накопичувач з округлими крайками комфортно вміщується у долоні вашої руки.

  Компактний та легкий

  Менше, ніж звичайна візитна картка, важить 51 грам, товщина 10,5 мм. Компактний, легкий і тонкий T5 - ідеальний портативний накопичувач.

  Монолітний всередині та зовні

  Забудьте про проблеми. Накопичувач T5 не має рухомих деталей й поміщений у міцний металевий корпус; він витримує падіння з висоти до 2 метрів. Опціональний парольний захист доступу за допомогою апаратної реалізації алгоритму AES 256 біт забезпечує надійний захист ваших персональних та робочих даних. Накопичувач оснащений 3-річною гарантією виробника**.

   
   

  ПЗ керування накопичувачем

  T5 постачається з новим вбудованим ПЗ для ПК та Mac*, за допомогою якого ви легко встановите пароль на доступ до накопичувача й отримаєте новітні оновлення прошивки. Ви також можете завантажити мобільний додаток для смартфонів та планшетів з ОС Android.**

  Під’єднуйтеся з легкістю

  Підключайте накопичувач T5 до найрізноманітніших пристроїв, починаючи від ПК, Mac й закінчуючи смартфонами та іншими мобільними пристроями. Включений у комплект кабель USB Type-C™ та USB Type-C забезпечать надійне підключення і вам не доведеться купувати додаткові адаптери.

   
   

  Готовий до роботи у будь-який час і у будь-якому місці

  Візьміть з собою всі файли для вашої роботи та розваг. Портативний SSD накопичувач T5 забезпечить вам простий та ефективний доступ до вашого масиву даних і ви зможете зробити свою роботу легко та швидко у будь-який час і у будь-якому місці, навіть "на ходу". Візьміть з собою ваші документи, великі файли знімків високої роздільної здатності або відео й працюйте з ними в дорозі.


  * Робочі характеристики можуть залежати від системної конфігурації. Для забезпечення максимальної швидкості передавання даних 540 Мб/с хост-пристрій та сполучні кабелі повинні підтримувати USB 3.1 Gen 2, а UASP режим повинен бути активований. ** Дані засновані на результатах порівняння фірмових лабораторних тестів SSD T5 та зовнішнього жорсткого диска Samsung HDD 500GB. Для тестування використовувалася наступна системна конфігурація: Материнська плата ігрового ПК Asus® Strix Z270E з процесором Intel® Core™ i5-7600 @ 3.5ГГц, пам'ять ОЗП DDR4 1066 MГц 4 ГБ, OS-Windows® 10 x64, вимірювання проводилися за допомогою програми CrystalDiskMark 5.2.1 (програма тестування швидкодії жорстких дисків ПК). *** Установче ПЗ для портативного накопичувача Samsung вимагає використання ОС Windows 7, Mac OS X 10.9 (Mavericks), Android 4.4 (KitKat) або вище. Більш старі версії Windows, операційні системи Mac та Android можуть не підтримуватися. **** Оновлення прошивки вимагає підключення до ПК або Mac комп'ютера. Додаток для Android є на ресурсі Google Play.  
  SSD Samsung T5 500Gb (Blue) MU-PA500B
  Кешбек 69 грн
  3 499 грн
  Кешбек 69 грн
  від 140 грн/міс