Інтернет роутер Asus 4xFE LAN (Black) RT-N12 +

Код: 639481
Кешбек 10 грн
599 грн
- 12 %
Ваша знижка 70 грн
599 грн
529 грн
Кешбек 10 грн
від 22 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 36 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Особливості:

  • Три режими роботи: маршрутизатор, повторювач, точка доступу
  • Дві потужні зовнішні антени для розширення зони покриття мережі
  • Можливість створення до чотирьох бездротових мереж з динамічним розподілом смуги пропускання й контролем доступу
   

  Маршрутизатор «3-в-1» дому або офісу

  Компанія ASUS представляє маршрутизатор RT-N12 VP B1, призначений для використання вдома або в невеликому офісі. Обладнаний двома зовнішніми антенами з високим коефіцієнтом підсилення, що працюють в конфігурації 2T2R (дві антени на прийом, дві антени на передачу), він забезпечує високу швидкість передачі даних через бездротове з'єднання. Його буде достатньо для онлайн-ігор, трансляції потокового відео, інтернет-телефонії та інших додатків. RT-N12 VP B1 відрізняється простотою налаштування, тому він чудово підходить для недосвідчених користувачів.

  Широка зона покриття

  Реалізовані в цьому пристрої технології, в тому числі зовнішні антени з високим коефіцієнтом підсилення, забезпечують стабільний бездротовий сигнал зі збільшеною зоною покриття.

  Гостьові мережі Wi-Fi

  Організуйте безпечний доступ до інтернету для гостей без необхідності повідомляти їм свій пароль і надавати доступ до своїх ресурсів. Гостьова мережа ASUS підтримує до трьох незалежних гостьових мереж, зі своїми власними обмеженнями та паролем. Гості не матимуть доступу до основної мережі і будь-яким підключеним до неї пристроям.

  Інтерфейс ASUSWRT – зручне адміністрування

  Зручний інтерфейс і спеціальні «майстри» налаштування полегшують конфігурування маршрутизатора відповідно до потреб користувача. Навіть новачки зможуть легко налаштувати інтернет-з'єднання або мережевий принтер.

  Швидке налаштування

  Процедура налаштування, яку можна виконати за допомогою смартфона, планшета або комп'ютера, займає всього 30 секунд¹ і складається із трьох простих етапів. Просто підключіть кабелі до маршрутизатора, відкрийте браузер і дотримуйтесь інструкцій майстра налаштування.

  • Відкрийте веб-браузер
  • Введіть ім'я користувача і пароль
  • Готово!

  Розширення бездротової мережі

  Режим повторювача служить для підсилення бездротового сигналу та збільшення зони покриття мережі Wi-Fi, що може стати в нагоді, наприклад, в умовах великого офісу.

  VPN-сервер

  Для безпечного доступу до домашньої мережі з інтернету можна запустити VPN-сервер із використанням шифрування PPTP.

   

  Оновлення прошивки

  Слідкуйте за тим, щоб на вашому пристрої була встановлена актуальна прошивка. З нею ви отримуєте нові можливості та забезпечуєте максимальну безпеку даних у мережі.

    1 Приблизний час налаштування, виміряний компанією ASUS. Реальний час залежить від інтернет-провайдера, типу підключення, місця розташування та інших факторів.
  Інтернет роутер Asus 4xFE LAN (Black) RT-N12 +
  Кешбек 10 грн
  599 грн
  - 12 %
  Ваша знижка 70 грн
  599 грн
  529 грн
  Кешбек 10 грн
  від 22 грн/міс