Інтернет роутер TP-Link Archer C5400X 2.4Gz/5Gz (Black & Red)

Код: 631876
Кешбек 199 грн
9 999 грн
Кешбек 199 грн
від 400 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Особливості

  • Перший ігровий роутер TP-Link
  • 1,8 ГГц 64-бітний чотирьохядерний процесор, 3 співпроцесори та 1 ГБ оперативної пам'яті
  • Три діапазони Wi-Fi для неймовірної швидкості до 5334 Мбіт/с/с
  • HomeCare для максимального захисту
  • VPN acceleration збільшує швидкість VPN-з'єднання в 5 разів
   

  Потужність для будь-яких баталій

  Якщо ігри – ваша стихія, то вам потрібен потужний маршрутизатор з чотирьохядерним процесором. TP-LINK Archer C5400X оснащений 1.8 ГГц 64-бітним чотирьохядерним процесором, 3 співпроцесорами та 1 ГБ оперативної пам'яті, забезпечуючи максимум потужності всім додаткам, онлайн-сервісам, а також виключаючи можливість затримки під час геймплею.

   

  Розподіляє трафік розумно

  Виріб долає будь-які затримки в онлайн-іграх: його модуль динамічної оптимізації автоматично розпізнає ігровий трафік й забезпечує тактичну перевагу під час спекотних рейдів, PvP-битв або рейтингових матчів. Коли ви не граєте – дивіться фільми в форматі 4К.

   

  Нереальна швидкість Wi-Fi

  Вступайте до бою з Wi-Fi Archer C5400X, що забезпечує до 1000 Мбіт/с на діапазоні 2.4 ГГц і до 2167 Мбіт/с на кожному з двох діапазонів 5 ГГц. Три діапазони Wi-Fi дозволять упорядкувати ресурси мережі й зберегти перевагу швидкості в найвідповідальніший момент. Використовуйте один діапазон Wi-Fi для ігор, а два інших – для всіх інших завдань. Або увімкніть Smart Connect, щоб маршрутизатор сам призначив найкращий діапазон для кожного пристрою, що під’єднується.

   
   

  Міць Wi-Fi на повну

  Виріб використовує MU-MIMO та Airtime Fairness, щоб швидко й точно відповідати на запити від кожного пристрою. Archer C5400X спритно розподіляє потоки даних і канали Wi-Fi між пристроями, дозволяючи зосередитися на грі, а не на перетягуванні пропускної здатності від інших пристроїв.

   

  Далекобійне покриття Wi-Fi

  За допомогою технології RangeBoost ви зможете грати навіть в гаражі або у дворі приватного будинку. Функція допоможе посилити прийом сигналу Wi-Fi, дозволяючи як старим, так і новим пристроям підтримувати більш стабільне з'єднання на далекій відстані в порівнянні з іншими маршрутизаторами.

   

  Швидкісні з’єднання кабелем

  Завдяки 8 гігабітним портам Ethernet ви зможете під’єднувати ПК, Smart TV та ігрові консолі до високошвидкісної дротової мережі без комутатора. Об'єднуючи два порти LAN за допомогою функції агрегування, ви зможете збільшити швидкість з’єднання у 2 рази – від 1 Гбіт/с до 2 Гбіт/с – для пристроїв NAS та ПК з опцією LACP (агрегування каналів).

   

  Максимальний захист від кіберзагроз

  Захистіть мережу від загроз, які можуть проникнути в систему через завантажені файли. TP-Link HomeCare використовує технологію Trend Micro й захищає всі мережеві пристрої від кібератак завдяки вбудованому антивірусу та сучасній системі запобігання вторгнень. Основні функції захисту: блокування шкідливих сайтів, запобігання вторгнень, карантин заражених пристроїв.

   

  Максимально безпечний інтернет

  Забезпечте захист переданих даних за допомогою вбудованого VPN та OpenVPN-серверу, створюючи приватну мережу за протоколом PPTP. Функція VPN Acceleration дозволить прискорити ваше з'єднання в 5 разів.

   

  Зручне файлове сховище

  Archer C5400X оснащено вбудованим сховищем на 16 ГБ, яке захищене фаєрволом. Ви можете отримати до нього доступ в будь-який час, якщо у вас є вихід в інтернет та додаток TP-Link FileBank. Збільшуйте обсяг сховища, під’єднуючи до пристрою USB-накопичувачі.

  Інтернет роутер TP-Link Archer C5400X 2.4Gz/5Gz (Black & Red)
  Кешбек 199 грн
  9 999 грн
  Кешбек 199 грн
  від 400 грн/міс