Інтернет шлюз TP-Link TL-WR841N 300Mbit

Код: 26004
Кешбек 10 грн
529 грн
Кешбек 10 грн
від 22 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів
  Застосування
  Бездротовий маршрутизатор TL-WR841N - це комбінований провідний / безпровідний мережевий пристрій, призначений для використання в невеликих або домашніх офісах. Використовуючи технологію 2T2R MIMO, TL-WR841N дозволяє створити мережу з надвисокою швидкістю передачі даних, завдяки чому можлива безперебійна та якісна робота таких додатків, як онлайн-перегляд відео високої якості, IP-телефонія та ігри в мережі. Пристрій виконаний в стильному корпусі та оснащений кнопкою QSS для швидкого встановлення захисту WPA2.

  Підтримка стандарту N - збільшена швидкість передачі і дальність сигналу
  Підтримуючи стандарт IEEE 802.11n, TL-WR841N дозволяє встановити бездротове з'єднання зі швидкістю і дальністю сигналу, збільшеними відповідно в 15 і в 5 разів в порівнянні зі звичайними пристроями на базі стандарту 11g. Крім цього, маршрутизатор забезпечує швидкість передачі даних до 300 Мбіт / с. Особливості даного пристрою дозволяють зменшити коефіцієнт втрати сигналу при передачі його на далекі відстані і через перешкоди при використанні в офісах або багатокімнатних квартирах (навіть за умови бетонних стін). Крім цього, за допомогою даної моделі ви зможете легко налаштувати бездротове з'єднання на великій відстані там, де безсилі звичайні пристрої на базі стандарту 11g. Це також означає, що ваш маршрутизатор забезпечить таку швидкість з'єднання, при якій додатки з інтенсивним трафіком (наприклад, онлайн-перегляд відео високої якості, дзвінки через Інтернет, ігри) будуть працювати якісно та без збоїв.

  Технологія CCA - стабільність бездротового сигналу
  Технологія ССА (Оцінка доступності каналу) дозволяє автоматично уникнути конфлікту каналів при передачі даних, завдяки чому істотно підвищується продуктивність вашого бездротового з'єднання.

  Підтримка WPA / WPA2 шифрування - розширені можливості захисту
  На сьогоднішній день технологія WEP вже не є найбільш надійним захистом для даних, переданих по бездротовій мережі. Маршрутизатор TL-WR841N підтримує технології шифрування WPA / WPA2, розроблені виробничої групою об'єднання WI-FI Alliance для підвищення рівня безпеки бездротових мереж.

  Кнопка QSS - швидке налаштування захисту
  Маршрутизатор TL-WR841N підтримує технологію WI-FI Protected Setup ™ (WPS) і оснащений кнопкою Швидкого налаштування захисту (QSS). Тепер користувач може миттєво встановити захист бездротової мережі шляхом одноразового натискання кнопки QSS, після чого в бездротовому з'єднанні буде автоматично встановлений захист WPA2 (більш надійна в порівнянні з шифруванням WEP). Це не тільки найшвидший спосіб установки захисту, але і найбільш зручний - вам навіть не потрібно запам'ятовувати пароль!

  IP QoS - контроль за пропускною спроможністю
  Завантаження внутрішніх користувачів та неконтрольований перегляд сайтів часто завантажують вашу бездротову мережу, перешкоджаючи її ефективній роботі. TL-WR841N підтримує функцію IP QoS, яка забезпечує оптимальний та рівномірний розподіл потоку даних для кожної програми. Таким чином, можна обмежити менш важливі програми, які перевантажують мережу.

  Легкість установки
  Разом з маршрутизатором ви отримаєте компакт-диск з Помічником по швидкому налаштуванню (Easy Setup Assistant), з яким ви зможете в покроковому режимі виконати установку пристрою, налаштувати бездротову мережу та її захист. Дана утиліта дуже проста і навіть недосвідчені користувачі зможуть без особливих зусиль встановити бездротове з'єднання.
  Інтернет шлюз TP-Link TL-WR841N 300Mbit
  Кешбек 10 грн
  529 грн
  Кешбек 10 грн
  від 22 грн/міс