Роутер Xiaomi WiFi HD with 1 Tb (Black)

Код: 635997
Кешбек 119 грн
6 999 грн
- 14 %
Ваша знижка 1 000 грн
6 999 грн
5 999 грн
Кешбек 119 грн
від 240 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Даний роутер створений, щоб забезпечити користувача стабільним і якісним підключенням по Wi-Fi. Причому не для одного, а для, одночасно, декількох пристроїв, що особливо актуально в сучасному, наповненим Smart- гаджетами, світі.

   

  Спеціально для цього, конструктори Xiaomi оснастили своє творіння 4 всеспрямованими антенами, здатними ефективно працювати як в діапазоні 2.4 ГГц, так і в діапазоні 5 ГГц. Однак подібного рішення інженерам Xiaomi здалося недостатньо для ефективного вирішення сучасних проблем бездротових мереж, тому Mi Router HD був забезпечений підтримкою технології MU-MIMO, здатної, одночасно, якісно та швидко, передавати дані відразу декільком пристроям.

  Доповнюють картину потужності та інновацій металевий корпус і вражаюча внутрішня «начинка» - двоядерний процесор Qualcomm IPQ8064 з тактовою частотою 1.4 ГГц і оперативна пам'ять 512 МБ.

   

  Система всеспрямованих антен 4x4 дозволяє створювати надзвичайно сильний сигнал, здатний ефективно проходити крізь стіни, забезпечуючи якісне Wi-Fi покриття обраного приміщення. Для того щоб використовувати можливість роутера на 100%, маршрутизатор був забезпечений гігабітним мережевим портом. Крім того, роутер оснащений 1 портом USB 3.0, а його вихід постійного струму дорівнює 5B / 1А.

  Надзвичайно важко переоцінити переваги технології MU-MIMO. Завдяки спеціальній конструкції приймаючих і передаючих антен, роутер не "обслуговує" декілька підключених пристроїв по черзі – він робить це одночасно! Само собою, з однаковою швидкістю та якістю! Таким чином, ви можете підключати по Wi-Fi відразу кілька смартфонів, планшетів або різних смарт-гаджетів, не турбуючись про те, що хтось із них буде «першим», а хтось «останнім» в черзі. З маршрутизатором від Xiaomi настає час комфортної рівноправності для Wi-Fi-пристроїв!

   
   

  Приємною дрібницею стала наявність в Mi Router HD спеціального жорсткого диска виробництва відомого бренду Seagate, ємністю 1 ТБ. Диск призначений для зберігання обраного потокового відео і аудіо-контенту, фотографій і т.д.

   
   

  Само собою, Mi Router HD підтримує синхронізацію зі смартфоном, за допомогою спеціального мобільного додатку.

   
   
  Роутер Xiaomi WiFi HD with 1 Tb (Black)
  Кешбек 119 грн
  6 999 грн
  - 14 %
  Ваша знижка 1 000 грн
  6 999 грн
  5 999 грн
  Кешбек 119 грн
  від 240 грн/міс