Роутер Xiaomi WiFi MiRouter 4C (White)

Код: 635154
Кешбек 11 грн
599 грн
Кешбек 11 грн
від 24 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Mi WiFi Router 4C - маршрутизатор c високим коефіцієнтом посилення антени, APP інтелектуальним керуванням, високим рівнем мережевої безпеки та відмінним дизайном. Стабільна робота, сильний сигнал, охоплення більшої кількості пристроїв - це лише частина переваг, які реалізовані в Mi WiFi Router 4C.

   

  Високий коефіцієнт посилення сигналу у всіх 4-х антенах

  Роутер реалізований у класичному дизайні з чотирма антенами. За швидкість роботи роутера відповідає потужний двоядерний процесор з 64 Мб вбудованої пам'яті. Завдяки наявності Gigabit WiFi 802.11N та прискорювача завантаження - швидкість роботи у кілька разів вище, ніж у звичайних маршрутизаторах і це дозволить охопити більшу площу покриття та забезпечити стабільну роботу всіх пристроїв розумного будинку.

  Просте керування з будь-якої точки світу

  За допомогою фірмового APP-додатку, ви зможете контролювати захист мережі, здійснювати інтелектуальний контроль з'єднання та багато іншого. Вас здивує наскільки широкий спектр можливостей та нового функціоналу є у APP-додатку.

   

  Ваші особисті дані надійно захищені

  Роутер має надійний захист особистих даних від зламу, вірусних атак, крадіжки інформації, впливу різноманітних шкідливих сайтів. Девайси, якими ви користуєтеся, інтегруються безпосередньо у домашню мережу, без можливості проникнення ззовні. Всього можна під’єднати до 64 різних пристроїв.

  Для підготовки роутера до роботи, необхідно:

  • Увімкнути живлення пристрою
  • Створити захищене з'єднання
  • Розподілити трафік за всіма наявними споживачами
   
   
  Роутер Xiaomi WiFi MiRouter 4C (White)
  Кешбек 11 грн
  599 грн
  Кешбек 11 грн
  від 24 грн/міс