Wi-Fi-usb адаптер TP-Link TL-WN821N 300Mbit (White)

Код: 26283
Кешбек 6 грн
349 грн
Кешбек 6 грн
від 14 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів
  Призначення пристрою
  Бездротовий мережевий USB-адаптер серії N TL-WN821N дозволить вам приєднати настільний комп'ютер або ноутбук до бездротової мережі і скористатися доступом в Інтернет по швидкісному підключенню. Мережевий адаптер підтримує стандарт IEEE 802.11n зі швидкістю передачі даних по бездротовому підключенню до 300 Мбіт / с, ідеальною для онлайн-ігор і навіть потокового відео високої якості.

  Швидкість бездротового підключення стандарту IEEE 802.11n - підвищена швидкість і зона дії бездротового сигналу
  Технологія MIMO (кілька передавальних, кілька приймальних антен) характеризується більш потужними можливостями скорочення втрат даних при передачі на великі відстані або при подоланні перешкод в невеликому офісі або великій квартирі, навіть в залізобетонному будинку. До того ж, ви зможете з легкістю підключитися до бездротової мережі на великій відстані, там, де пристрої стандарту IEEE 802.11g з цим завданням можуть і не впоратися.

  Технологія CCA - стабільність бездротового сигналу
  Технологія CCA (оцінка зайнятості каналу) дозволяє автоматично уникнути конфлікту каналів шляхом вибору вільного каналу, а також повністю розкриває можливості прив'язки до нього, що значним чином покращує бездротову передачу сигналу.

  Режими шифрування WPA / WPA2: надійний захист бездротових з'єднань
  Що стосується безпеки WI-FI з'єднання, шифрування WEP більше не може вважатися досконалим і надійним захистом від вторгнень ззовні. На мережевому адаптері TL-WN821N використовуються розроблені промисловою групою «WI-FI Alliance» алгоритми шифрування WPA / WPA2, надійно захищають бездротову мережу від потенційних загроз ззовні.

  Налаштування безпеки натиском однієї кнопки
  Сумісний з режимом шифрування WPS (Wi-Fi Protected Setup ™) мережевий адаптер TL-WN821N підтримує Майстер швидкого налаштування безпеки (QSS). При натиску кнопки QSS встановлюється безпечне з'єднання, захищене за допомогою алгоритму шифрування WPA2, яке вважається набагато більш надійними, ніж WEP. Застосування майстра дозволяє не тільки швидше виконати налаштування безпеки в порівнянні зі звичайними процедурами, а також приносить додаткову зручність в тому, що вам не доведеться запам'ятовувати пароль.

  Компакт-диск для зручності експлуатації пристрою
  Мережевий адаптер TL-WN821N поставляється в комплекті з компакт-диском з утилітою, яка допомагає встановити програмне забезпечення і виконати налаштування бездротової мережі, включаючи налаштування безпеки і бездротове з'єднання. Це дуже зручно навіть для користувачів-початківців.
  Wi-Fi-usb адаптер TP-Link TL-WN821N 300Mbit (White)
  Кешбек 6 грн
  349 грн
  Кешбек 6 грн
  від 14 грн/міс