Автомобільний ЗП Baseus USB + 3USB etc (Dark Grey) CCTON-0G

Код: 641636
Кешбек 7 грн
359 грн
Кешбек 7 грн
від 15 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Заряджати гаджети в автомобілі легко. Baseus Enjoy Together Four Interfaces Output Car Charger – автомобільний зарядний пристрій з чотирма портами USB Tуpe-A. З ним роз'ємів для зарядки вистачить на всіх попутників.

   

  Особливості:

  • 4 порти для зарядки USB Tуpe-A
  • Виносний блок з роз'ємами для зарядки
  • Багаторівнева система захисту
  • LED-індикатор статусу зарядки
  • Довжина кабелю – 150 см
   

  Вистачить на всіх

  Кожний стикався з ситуацією, коли необхідно зарядити кілька гаджетів, а можливості адаптера обмежуються лише одним портом. Автомобільний зарядний пристрій Baseus обладнано чотирма портами USB Tуpe-A, щоб вам не довелося чекати поки зарядиться один девайс, щоб скористатись іншим. Це особливо важливо коли в автомобілі подорожує кілька людей.

  Заряджайте швидко

  Чим більша сила струму, тим менше часу буде потрібно на поповнення запасів енергії у смартфоні або планшеті. Автомобільний зарядний пристрій отримав три порти з максимальною силою струму 3,1 А та один порт на 2,4 А. З ними зарядка ваших гаджетів не займе багато часу.

   

  Повна сумісність

  Поки не в кожному автомобілі можна знайти роз'єм USB Tуpe-A або інший сучасний інтерфейс. При цьому практично у всіх транспортних засобах є гніздо прикурювача. Автомобільний зарядний пристрій під’єднується до класичного конектора прикурювача з напругою від 12 до 24 вольтів, що робить його сумісним з 99% автомобілів.

   

  Завжди під рукою

  Автомобільний зарядний пристрій складається з основного та виносного блоків, які мають 1 і 3 порти USB Tуpe-A відповідно. Завдяки тому, що вони з'єднані кабелем довжиною 150 см, виносний блок можна розташувати у будь-якому зручному місці на приладовій панелі або в салоні. Необхідні порти завжди будуть під рукою, навіть якщо гніздо прикурювача має не надто зручне розташування.

  Стильний дизайн

  Творці автомобільного зарядного пристрою Baseus зробили основний акцент на стильному та практичному дизайні. Аксесуар отримав лаконічний корпус з полірованого алюмінію та високоякісного пластику TPE. Виносний блок обладнаний затискачем, який дозволяє зафіксувати його до кишені на сидінні для зручності пасажирів ззаду.

   

  Безпечна зарядка

  Неякісні адаптери не лише поступаються у швидкості зарядки, а й можуть нашкодити під’єднаним гаджетам. У конструкції автомобільного зарядного пристрою застосовані високоякісні внутрішні компоненти, які захищені від замикання та перегріву. Вбудована автоматика запобігає зайвому заряду та розподіляє струм оптимально для параметрів під’єднаних пристроїв.

  Автомобільний ЗП Baseus USB + 3USB etc (Dark Grey) CCTON-0G
  Кешбек 7 грн
  359 грн
  Кешбек 7 грн
  від 15 грн/міс