Бездротовий ЗП Xiaomi Max 10W (Black)

Код: 642158
Кешбек 11 грн
599 грн
Кешбек 11 грн
від 24 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 6 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Міжнародний стандарт зарядки

  Док-станція працює за стандартом Qi (єдиний міжнародний стандарт бездротової зарядки мобільних пристроїв). Стандарт Qi дозволяє розпізнавати різні гаджети, визначати рівень їх заряду та своєчасно відключатися для економії електроенергії.

   

  Метод магнітної індукції

  У бездротової зарядки WPC01ZMI застосовується метод магнітної індукції - виникнення електричного струму в замкнутому контурі при зміні магнітного потоку, який пронизує цей контур.

  Іншими словами, струм, який надходить від мережі, проходить через котушку в бездротової док-станції утворюючи магнітне поле. В результаті, магнітне поле створює струм безпосередньо в котушці всередині мобільного девайса (який повинен бути оснащений необхідним обладнанням для підтримки бездротової зарядки). В результаті здійснюється перетворення магнітної енергії в електричну, яка і застосовується для зарядки акумулятора.

  Два режими роботи та 5 рівнів захисту

  Mi Wireless Charger сумісна зі смартфонами різних виробників, в тому числі Xiaomi (зокрема модель Mi Mix 2S, Mi Mix 3) і останніх версій смартфонів iPhone. Зарядний пристрій здатний заряджати смартфони, як в стандартному режимі (5 Вт), так і в прискореному ( 7.5/10 Вт). 5 рівнів захисту, які "вбережуть" як саму зарядну станцію, так і девайс, що заряджається: від перепаду напруги, перегріву тощо.

   

  Передбачена функція автоматичного включення та виключення

  Зарядний пристрій включається в роботу, коли відстань між ним і смартфоном менше 4 мм.

  Бездротовий ЗП Xiaomi Max 10W (Black)
  Кешбек 11 грн
  599 грн
  Кешбек 11 грн
  від 24 грн/міс