Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Фото
Вiдео
Відгуків2
Питання-відповіді5

Бездротовий ЗП Energea WiDock (Black)

5.0
Код:621760
Бездротовий ЗП Energea WiDock (Black) video preview
Бездротовий ЗП Energea WiDock (Black) фото
Бездротовий ЗП Energea WiDock (Black) фото
Бездротовий ЗП Energea WiDock (Black) фото
Бездротовий ЗП Energea WiDock (Black) фото
Бездротовий ЗП Energea WiDock (Black) фото
Бездротовий ЗП Energea WiDock (Black) фото
Бездротовий ЗП Energea WiDock (Black) фото
Бездротовий ЗП Energea WiDock (Black) фото
2 / 9
Кредит 0,01% до 25 платежів
Архiв

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Бездротовий зарядний пристрій Energea WIDOCK

Залиште в минулому постійно загублені зарядні пристрої для телефонів та вічно сплутані дроти. Бездротовий зарядний пристрій Energea WIDOCK — набагато зручныша альтернатива дротовими зарядками. Цей аксесуар замінить вам звичний мережевий зарядний пристрій, док-станцію та підставку.

 

Переваги бездротової док-станції Energea WIDOCK:

  • Сумісна з усіма пристроями з підтримкою Qi
  • Конструкція з 2-х катушок для більшої ефективності
  • Функція швидкої зарядки
  • Зарядка як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні
  • Вбудований світлодіодний індікатор
 

Бездротова док-станція Energea WIDOCK використовує технологію індуктивної зарядки стандарту Qi, яка є найпоширенішою на сьогоднішній день. А завдяки конструкції з 2-х катушок вона забезпечує більш ефективну зарядку з набагато меншими втратами енергії.

 

Комфортне використання

Energea WIDOCK зручно користуватися як вдома, так і в офісі. Просто підключіть пристрій за допомогою microUSB-кабелю до джерела живлення, поставте смартфон на підставку, і зарядка відразу ж почнеться.

 

Світлодіодні індикатори допоможуть стежити за ходом зарядки, а стабільна прогумована підставка підходить для телефонів будь-яких розмірів. До того ж, конструкція док-станції дозволяє розташовувати гаджет на ній як вертикально, так і горизонтально. Це дозволяє вільно користуватися телефоном під час зарядки, наприклад, дивитися на ньому відео чи гортати стрічку новин.

Сумісність та швидкість зарядки

Energea WIDOCK сумісна з усіма пристроями з підтримкою стандарту Qi. Таким чином, вона може заряджати гаджети незалежно від марки і наявності у вас відповідного кабелю. Зокрема, док-станція підходить для Apple iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, Samsung Galaxy S6, Sony Xperia Z4V, Google Nexus 7, HTC One E9 Nokia Lumia 830 та ряду інших моделей.

 

Окрім стандартної потужності в 5 ват, вона може працювати і на потужності в 10 ват, що дозволяє заряджати гаджети набагато швидше. Зокрема, функція швидкої зарядки працює для таких моделей смартфонів як Samsung Note 5, S6 Edge +, S7, S7 Edge, S8, S8 +, Note8, а також LG G5 і G6.

Енергоефективність і безпека

Док-станція Energea WIDOCK працює тільки тоді, коли на ній встановлений телефон. В інший час, для економної витрати електроенергії, девайс переходить в режим низького споживання енергії. Окрім того, для безпечного використання зарядка оснащена захистом від короткого замикання, перенапруження та перевитрати енергії.

 

Дизайн

Стильний чорний корпус Energea WIDOCK з округленими кутами елегантний та лаконічний. Завдяки цьому зарядний пристрій буде мати гарний вигляд в будь-якій обстановці. Він чудово впишеться як в строгий офісний, так і в затишний домашній інтер'єр.

Найпопулярніші запити в категорії Бездротовий ЗП Energea WiDock (Black)