Універсальний автомобільний ЗП Energea (Alu Drive 48S) mini 4.8A black

Код: 617602
Кешбек 6 грн
349 грн
Кешбек 6 грн
від 14 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Головні переваги

  • Компактні розміри та форма пристрою
  • Два стандартних USB-виходи
  • Захист від перепадів напруги
  • Стабільний струм напругою в 12-24 В
   

  Навіщо та кому потрібен автомобільний зарядний пристрій?

  При активному способі життя, коли необхідно весь час залишатися на зв'язку, найбільш актуальне питання — як не дати розрядитися батареї телефону. Адже якщо довго бути далеко від розетки, то «сідає» навіть найпотужніша батарея.

   

  Універсальний автомобільний зарядний пристрій — чудовий вибір для автолюбителя або просто для тих, хто проводить багато часу в дорозі. Автомобільний зарядний пристрій можна придбати в якості додаткового джерела підзарядки для гаджетів.

   
   

  Докладний опис

  Energea mini 4.8 A — це універсальний автомобільний зарядний пристрій від компанії Energea, який є джерелом стабільного струму напругою в 12-24 В.

   

  Зарядка призначена для iPhone, iPod та iPad та інших сумісних гаджетів з роз'ємом USB. Зарядний пристрій оснащений двома USB роз'ємами, що дозволяє заряджати кілька гаджетів одночасно.

   

  Прилад стійкий до різких перепадів напруги, що зумовлює його безпечну та надійну роботу. Стабільна робота пристрою досягається завдяки вбудованому запобіжнику.

   

  ЗП Energea відрізняється невеликими розмірами та вагою. Універсальний дизайн пристрою дозволить йому вписатися в салон будь-якого автомобіля. А через скромні габарити його можна зберігати в машині, або просто носити з собою в сумці або кишені.

  Універсальний автомобільний ЗП Energea (Alu Drive 48S) mini 4.8A black
  Кешбек 6 грн
  349 грн
  Кешбек 6 грн
  від 14 грн/міс