Універсальний автомобільний ЗП Energea (Compact Drive) 3.4A black

Код: 617601
299 грн

Головні переваги

  • Компактні розміри та форма пристрою
  • Два стандартних USB-виходи
  • Захист від перепадів напруги
  • Стабільний струм напругою в 12-24 В
 

Навіщо та кому потрібен автомобільний зарядний пристрій?

При активному способі життя, коли необхідно весь час залишатися на зв'язку, найбільш актуальне питання — як не дати розрядитися батареї телефону. Адже якщо довго бути далеко від розетки, то «сідає» навіть найпотужніша батарея.

 

Універсальний автомобільний зарядний пристрій — чудовий вибір для автолюбителя або просто для тих, хто проводить багато часу в дорозі. Автомобільний зарядний пристрій можна придбати в якості додаткового джерела підзарядки для гаджетів.

 

Докладний опис

Зарядний пристрій здатний живити навіть «примхливі» девайси. До того ж два порти дозволяють заряджати два пристрої одночасно. Просто вставте зарядний пристрій в прикурювач або 12-вольтну автомобільну розетку та через короткий проміжок часу отримаєте свій девайс повністю зарядженим!

 

Автомобільний ЗП Energea 3.4A дуже високотехнологічний зарядний пристрій. Він сумісний з більшістю гаджетів. І тому стане незамінним джерелом живлення для будь-якого вашого пристрою. При цьому Energea 3.4A настільки невеликий та зручний, що його завжди можна тримати під рукою!

Універсальний автомобільний ЗП Energea (Compact Drive) 3.4A black
299 грн