Універсальний автомобільний ЗП Xiaomi USB 2х QC 3.0 (Silver)

Код: 634279
Кешбек 9 грн
489 грн
Кешбек 9 грн
від 20 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 6 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Xiaomi Car Quick Charger 3.0 - прекрасний помічник для тих хто періодично або постійно їздить на автомобілі з робочих питань, відрядження або у відпустку.

   

  Особливості:

  • Швидка зарядка Xiaomi Car Quick Charger 3.0
  • Суцільнометалевий корпус пристрою
  • 5 рівнів захисту
  • Сполучення з девайсами на основі ОС Android і iOS
   
   

  Дзвінки або включений навігатор на смартфоні і використання багатьох інших корисних додатків - впливають на рівень заряду вашого девайса. Саме тому автомобільний зарядний пристрій з функцією Quick Charger 3.0 і автоматичним підбором вихідної потужності для кожного окремого девайса - допоможе вам завжди залишатися на зв'язку.

   
   

  Зарядний пристрій для авто встановлюється безпосередньо в прикурювач і оснащено двома USB-портами. Сучасна технологія від Qualcomm - Quick Charge 3.0 допоможе заощадити ваш час і дозволить в кілька разів швидше зарядити ваш девайс.

   
   

  Сумісність з багатьма відомими брендами

  Розумна материнська плата Xiaomi Car Quick Charger 3.0 визначає найбільш оптимальну вихідну потужність, виходячи з моделі вашого гаджета. Він прекрасно підходить для девайсів таких відомих марок як: Xiaomi, Samsung, Apple, HTC, Google, BlackBerry і багатьох інших брендів. Плюс до всього ви можете підключити ігрові приставки, цифрові камери та інші пристрої.

   
   

  Безкомпромісна якість

  Суцільнометалевий корпус з латуні вмістив в себе розумну складову від відомого американського бренду MPS, а саме - 5-ступінчасту систему захисту, що забезпечить надійну, ефективну і тривалу захист вашого пристрою.

   
   

  Зручність у кожної складової

  Завдяки інтегрованому в пристрій LED-індикатору, ви з легкістю зможете знайти роз'єм для підключення вашого девайса навіть при вимкненому світлі.

  Універсальний автомобільний ЗП Xiaomi USB 2х QC 3.0 (Silver)
  Кешбек 9 грн
  489 грн
  Кешбек 9 грн
  від 20 грн/міс