Універсальний МЗП BlackBox 3.1A (2UTR2026) Black

Код: 628103
Кешбек 5 грн
299 грн
Кешбек 5 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 6 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Гідна заміна при втраті оригінальної зарядки

  Зарядить не гірше «рідного»

   

  Стандартні зарядні пристрої, які при покупці додаються до гаджетів, крім безлічі переваг, мають один спільний недолік. А саме — навіть кращі виробники не можуть гарантувати, що їхні вироби будуть працювати вічно.

   

  BlackBox (2UTR2026) — чудовий вихід для тих, хто втратив зарядку. Або просто бажає придбати додаткову до тієї, яка вже є. Це невеликий та зручний зарядний пристрій. Він добре служитиме для швидкого та якісного заряджання ваших девайсів.

   

  Просто, якісно та доступно

  Одне з найбільш вагомих переваг зарядки — його ціна. Пристрій зроблений виключно для заряджання гаджетів з USB-роз'ємом. У даній зарядці відсутній розширений набір функцій, характерний для схожих пристроїв.

   

  А отже, непотрібно переплачувати за всілякі високотехнологічні штуки, якщо вони вам не потрібні!

   

  Корпус зарядки достатньо міцний та надійний. Високоякісний пластик, з якого зроблено пристрій, гарантовано не містить шкідливих речовин. Крім іншого, проста монолітна форма робить зарядку менш чутливою до пошкоджень.

   

  BlackBox (2UTR2026) — недорогий та якісний зарядний пристрій. Він врятує власників будь-якого сумісного гаджета при пошкодженні, втраті або зникненні оригінальної зарядки. Пристрій буде легко та швидко заряджати потрібний вам девайс. При цьому за своїми характеристиками він нічим не поступається більш технологічним та передовим аналогам!

  Універсальний МЗП BlackBox 3.1A (2UTR2026) Black
  Кешбек 5 грн
  299 грн
  Кешбек 5 грн