Універсальний мережевий ЗП BlackBox USB 4x (4UTR2063) 8.2A Black

Код: 628108
Кешбек 8 грн
499 грн
- 10 %
Ваша знижка 50 грн
499 грн
449 грн
Кешбек 8 грн
від 18 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 6 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Основні переваги

  • Універсальна сумісність з різними типами гаджетів
  • Підживлення декількох пристроїв одночасно
  • Зносостійкість
   

  Навіщо і кому потрібен зарядний пристрій?

  Стандартні зарядні пристрої, які додаються до гаджетів при покупці, крім безлічі переваг, мають один спільний недолік. А саме — навіть кращі виробники не можуть гарантувати, що їхні вироби будуть працювати вічно.

   

  З якихось причин ви втрати свою зарядку і шукаєте надійну заміну? Або, можливо, просто бажаєте придбати додаткову до тієї, яка вже є?

   

  Детальний опис

  Мережевий ЗП BlackBox USB 4x — це новий зарядний пристрій від виробника BlackBox. Пристрій має універсальну сумісність з різними типами гаджетів й ідеально підходить для зарядки всіх USB девайсів.

   

  Особливістю зарядки є її технічна конструкція. Зарядка має 4 USB-порти, що дає можливість підживлювати відразу кілька пристроїв.

   

  Зарядний пристрій виконаний з якісних матеріалів. Він міцний, зносостійкий і здатен витримати найрізноманітніші навантаження при повсякденному використанні. Корпус зарядки достатньо міцний та надійний. Високоякісні матеріали, з яких зроблено пристрій, гарантовано не містять шкідливих речовин.

   

  При цьому його компактний дизайн та невелика вага дозволяє комфортно переносити пристрій з собою в сумці, а при необхідності – навіть у кишені. Зарядний пристрій BlackBox – це зручний, швидкий та безпечний спосіб підзарядки ваших акумуляторів.

  Універсальний мережевий ЗП BlackBox USB 4x (4UTR2063) 8.2A Black
  Кешбек 8 грн
  499 грн
  - 10 %
  Ваша знижка 50 грн
  499 грн
  449 грн
  Кешбек 8 грн
  від 18 грн/міс