Універсальний мережевий ЗП BlackBox (UTR2031) 1A (білий)

Код: 32944
Кешбек 3 грн
199 грн
Кешбек 3 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 6 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Підзарядка ваших гаджетів - недорого і надійно

  Чому варто вибрати зарядку BlackBox

  Стандартні зарядні пристрої, які додаються до гаджетів при покупці, крім безлічі переваг, мають один спільний недолік: навіть кращі виробники не можуть гарантувати, що їхні вироби будуть працювати вічно.


  BlackBox (ODL-126) - хороший вихід для тих, хто втратив зарядку або просто бажає придбати додаткову до тієї, яка вже є. Це невеликий та зручний зарядний пристрій. Він добре послужить для швидкого і якісного підживлення ваших девайсів.
   

  Просто, якісно і доступно

  Одна з найбільш вагомих переваг зарядки - її ціна. Пристрій створений виключно для підзарядки гаджетів з USB-роз'ємом. У даного гаджета відсутній розширений набір функцій, характерний для схожих пристроїв.


  А значить, непотрібно переплачувати за всілякі високотехнологічні штуки, якщо вони вам не потрібні!


  Корпус зарядки достатньо міцний і надійний. Високоякісний пластик, з якого зроблено пристрій, не містить шкідливих речовин. Крім того, проста монолітна форма робить зарядку менш чутливою до пошкоджень.


  BlackBox (ODL-126) - недорогий і якісний зарядний пристрій. Він врятує власників будь-якого сумісного гаджета при пошкодженні, втраті або зникненні оригінальної зарядки. Пристрій буде легко і швидко «підживлювати» потрібний вам девайс. При цьому, за своїми характеристиками він нічим не поступається більш технологічним аналогам!

  Універсальний мережевий ЗП BlackBox (UTR2031) 1A (білий)
  Кешбек 3 грн
  199 грн
  Кешбек 3 грн