Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Фото
Лишити вiдгук
Задати питання

Гнучке скло Gio iPhone 8 full cover white

Код:620550
Гнучке скло Gio iPhone 8 full cover white фото
Немає в наявності
199

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Фірмове гнучке скло  Gio Full Cover  для  iPhone 8  - якісна і надійна плівка-скло для захисту дисплея вашого смартфона. Аксесуар, який поєднує жорсткість скла і гнучкістю плівки, щільно прилягає до поверхні і перешкоджає появі мікротріщин та потертостей на екрані вашого мобільного пристрою.

 

Сучасні технології виготовлення і обробки. Захисний аксесуар виготовлений з високоміцного загартованого скла, обробленого за спеціальною процедурою. Він також має олеофобне покриття, яке відмінно бореться з відбитками пальців на дисплеї смартфону. Поверхня аксесуара гладка і приємна на дотик.

 

Продуманий дизайн. Gio Full Cover - повністю прозорий, а його класична конструкція зовні повторює контури передньої панелі смартфона. Аксесуар ідеально прилягає до поверхні мобільного пристрою, і візуально практично непомітний. Завдяки продуманому дизайну, ви відчуєте присутність плівки-скла на дисплеї смартфона, тільки якщо будете спеціально придивлятися до нього.

 

Повна сумісність. Вирізи на поверхні ідеально відповідають всім роз'ємам передньої панелі смартфона. Завдяки цьому у вас не буде проблем при отриманні доступу до будь-яких необхідних отворів мобільного пристрою.

 

Безпечні матеріали. Матеріали Gio Full Cover не містять шкідливих для людини речовин, про що свідчать дані проведеної санітарно-епідеміологічної експертизи.

 

Найпопулярніші запити в категорії Гнучке скло Gio iPhone 8 full cover white