Захисне скло GIO для iPhone XS Max (6.5") 3D Super Fit (Black)

Код: 631929
Кешбек 21 грн
1 099 грн
Кешбек 21 грн
від 44 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 1 місяць, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Захисне скло Gio для iPhone XS Max (6.5") 3D Super Fit – якісне і надійне скло для захисту дисплея вашого смартфона. Аксесуар щільно прилягає до поверхні і перешкоджає появі мікротріщин і потертостей на екрані вашого мобільного пристрою.

   

  Сучасні технології виготовлення і обробки. Захисний аксесуар виготовлений з високоміцного загартованого скла, обробленого за спеціальною процедурою. Він також має олеофобне покриття, яке відмінно бореться з відбитками пальців на дисплеї смартфона. Поверхня аксесуару гладка і приємна на дотик.

   

  Продуманий дизайн. Класична конструкція Gio зовні повторює контури передньої панелі смартфона. Аксесуар ідеально прилягає до поверхні мобільного пристрою, і візуально практично не відрізняється від неї. Завдяки продуманому дизайну скла ви відчуєте присутність скла на дисплеї смартфона, тільки якщо будете спеціально придивлятися до нього.

   

  Повна сумісність. Вирізи на поверхні ідеально відповідають всім роз'ємам передньої панелі смартфона. Завдяки цьому у вас не буде проблем при отриманні доступу до будь-яких необхідних отворів мобільного пристрою. Без проблем клеїться на екрани з 3D вигином без смуг повітря по краях.

   

  Безпечні матеріали. Матеріали Gio не містять шкідливих для людини речовин, про що свідчать дані проведеної санітарно-епідеміологічної експертизи.

  Захисне скло GIO для iPhone XS Max (6.5") 3D Super Fit (Black)
  Кешбек 21 грн
  1 099 грн
  Кешбек 21 грн
  від 44 грн/міс