Захисне скло Gio Meizu M6 2.5D full cover black

Код: 621099
Кешбек 4 грн
249 грн
Кешбек 4 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 1 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Гнучке скло Gio Full Cover для Meizu M6 – якісна і надійна плівка-скло для захисту дисплея Вашого смартфона. Аксесуар, який має жорсткість скла і гнучкість плівки, щільно прилягає до поверхні і перешкоджає появі мікротріщин і потертостей на екрані вашого мобільного пристрою.

   

  Сучасні технології виготовлення і обробки. Захисний аксесуар виготовлений з високоміцного загартованого скла, обробленого за спеціальною процедурою. Він також має олеофобне покриття, яке відмінно бореться з відбитками пальців на дисплеї смартфона. Поверхня аксесуара гладка і приємна на дотик.

   

  Продуманий дизайн. Gio Full Cover – повністю прозорий, а його класична конструкція зовні повторює контури передньої панелі смартфона. Аксесуар ідеально прилягає до поверхні мобільного пристрою, і візуально практично не відмінний від неї. Завдяки продуманому дизайну скла ви відчуєте присутність скла на дисплеї смартфона, тільки якщо будете спеціально придивлятися до нього.

   

  Повна сумісність. Вирізи на поверхні ідеально відповідають всім роз'ємам передньої панелі смартфона. Завдяки цьому у вас не буде проблем при отриманні доступу до будь-яких необхідних отворів мобільного пристрою. 

   

  Безпечні матеріали. Матеріали Gio 2.5D Full Cover не містять шкідливі для людини речовини, про що свідчать дані проведеної санітарно-епідеміологічної експертизи.

   

  Захисне скло Gio Meizu M6 2.5D full cover black
  Кешбек 4 грн
  249 грн
  Кешбек 4 грн